Bezpłatne porady prawne dla powodzian w internecie

Wszyscy poszkodowani w powodzi mogą uzyskać porady z zakresu prawa, ubezpieczeń oraz wsparcie psychologiczne na stronie www.hdidlapowodzian.pl. Strona działa na zasadzie platformy, która zrzesza instytucje pragnące nieść pomoc powodzianom, takie jak Polski Czerwony Krzyż czy Naczelna Rada Adwokacka.

Strona www.hdidlapowodzian.pl została stworzona z myślą o osobach poszkodowanych podczas ubiegłorocznej powodzi, w celu udostępnienia im w szybki i prosty sposób bezpłatnych porad ekspertów. Dzięki formularzowi kontaktowemu, który znajduje się na stronie w zakładce „Dyżury ekspertów”, każdy uzyska profesjonalną pomoc z zakresu zagadnień prawnych, ubezpieczeniowych czy psychologicznych. Wystarczy wybrać, z porad którego z ekspertów chcemy skorzystać oraz wypełnić formularz, wpisując swój adres mailowy i pytanie do eksperta.

Porad prawnych udziela adw. Andrzej Majewski z kancelarii Consilium et Prudentia. Za konsultacje psychologiczne odpowiadają pracownicy Centrum Terapii i Interwencji Kryzysowej w Warszawie, a w kwestiach związanych z ubezpieczeniami doradzają specjaliści z Zespołu Ekspertów towarzystwa HDI Asekuracja.

W sekcji „Poradnik” dodatkowo opublikowane zostały artykuły autorstwa naszych ekspertów. Można tam znaleźć gotowe rozwiązania problemów spowodowanych powodzią, ale nie tylko. Poradnik zawiera również wskazówki, w jaki sposób najlepiej pomagać ofiarom zalań oraz przykładowe wzorce postępowania z osobami pozostającymi wciąż pod silnym, negatywnym wpływem ubiegłorocznych wydarzeń.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content