Ania Wyszkoni w tarnobrzeskiej hali OSiR (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert Ani Wyszkoni odbył się w ramach dziesiątego Konwoju Muszkierów. Piątkowy występ popularnej wokalistki w tarnobrzeskiej hali OSiR zgromadził rzesze fanów muzycznych dokonań artystki.

Prawie dwugodzinny koncert rozpoczął utwór „Lampa i sofa” a Wyszkoni, emanująca energią i radością pojawiła się w dość ekscentrycznym stroju, który zresztą zmieniała tego wieczoru trzykrotnie.

Na kolejny rzut poszły melodyjne utwory z najnowszego albumu artystki, przeplecione ku uciesze publiczności podrasowanym gitarowo „Bad romance” Lady Gagi. Na tym utworze nie skończyła się przygoda wokalistki z dokonaniami innych artystów. Piosenkarka zaprezentowała również swoją wersję „Fallin” Alicji Keys i „Raz-dwa, raz-dwa „ Maanamu.

W miarę upływu czasu artystka z każdą piosenką zdawała się eksplodować na scenie a reszta zespołu nie pozostawała jej dłużną doskonale bawiąc się dźwiękami. Na koncercie nie zabrakło płytowych przebojów takich, jak „Czy ten Pan i Pani”, „Graj chłopaku graj”, „Amelia” czy „Zakochaj nas”, utrzymanych w gitarowym, kołyszącym rytmie.

Były też momenty bardziej sentymentalne, jak w trakcie piosenki „Wiem, że jesteś tam”, przy okazji której Wyszkoni wspomniała swoją wizytę na oddziale onkologicznym w szpitalu dziecięcym.

Miłośnicy zespołu Łzy, z którym wokalistka związana była przez długie lata również dostali tego wieczoru swój kawałek muzycznego tortu. Wybrzmiały min. doskonale znany „Narcyz” w nieco nowej, bardziej akustycznej aranżacji, nasycone rockową energią „Puste słowa” i nieśmiertelna „Agnieszka…”, przy której publiczność wstała z miejsc i śpiewała refren razem z artystką.

Na bis swoje pięć minut na scenie dostał gitarzysta Wojtek Klich, który skutecznie dał ujście swojej energii wykonując razem z Wyszkoni przebój własnego autorstwa „Czy ten Pan i Pani”. Na koniec zabrzmiał jeszcze jeden cover, „Sweet Dreams” Eurythmics, zagrany z ogromną energią i gitarowym pazurem.

Impreza była formą podziękowania klientom Intermarché i Bricomarché, którzy dołączyli do tegorocznego Konwoju Muszkieterów kupując wyznaczone produkty, lub wrzucając pieniądze do wystawionych skarbonek Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

1. Video: Piotr Morawski

2. Foto: Piotr Morawski

3. Foto: Tomasz Młyniec

4. Foto: Rafał Rozmus

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JANKES
11 lat temu

ŚWIETNY KONCERT.DZIĘKI PORTALOWI „NADWIŁĄ 24.PL”MOGĘ PRZEŻYĆ TO JESZCZE RAZ….

11 lat temu

Jakieś MONO to Wasze HD… 😉

HD
11 lat temu

HD 720p – to skrócona nazwa jednego z trybów wideo. Liczba 720 oznacza pionową rozdzielczość ekranu równą 720 (720 poziomych linii)

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content