Dotacje dla młodzieży

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza „Ogólnopolski Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2011” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie działań służących wyrównaniu szans młodzieży z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na dobry start w dorosłe życie.

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy (pomiędzy 1 czerwca 2011r. a 30 listopada 2012r.), prowadzone ze stałą, minimum 25-osobową grupa młodzieży w wieku 13-19 lat, mogą ubiegać się organizacje pozarządowe.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu wnioskujący przygotowują diagnozy środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikuje się część wnioskujących) organizacje przygotują projekty.

Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie konkursu mija 22 lutego 2011 roku o godzinie 24.00. Więcej informacji i formularze wniosków znajdują się na stronie internetowej www.rownacszanse.pl

źródło: UM Tarnobrzeg

foto:www.rownacszanse.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
darek
13 lat temu

Nie chcę się czepiać, ale godzina 24 nie istnieje, gdyby tak było doba musiałaby mieć 25 godzin.

Kotlet
13 lat temu

Jeśli urzędnicy piszą o godzinie 24 to musi być taka godzina 🙂 Dobrze że termin mija 22 lutego a nie np. 30 lutego, bo dopiero były by jaja 🙂

darek
13 lat temu

W urzędniczych głowach fizyka rządzi się swoimi prawami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content