Dotacje dla młodzieży

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza „Ogólnopolski Konkurs Grantowy” w ramach Programu „Równać Szanse 2011” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie działań służących wyrównaniu szans młodzieży z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na dobry start w dorosłe życie.

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy (pomiędzy 1 czerwca 2011r. a 30 listopada 2012r.), prowadzone ze stałą, minimum 25-osobową grupa młodzieży w wieku 13-19 lat, mogą ubiegać się organizacje pozarządowe.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie konkursu wnioskujący przygotowują diagnozy środowiska lokalnego, w drugim (do którego zakwalifikuje się część wnioskujących) organizacje przygotują projekty.

Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie konkursu mija 22 lutego 2011 roku o godzinie 24.00. Więcej informacji i formularze wniosków znajdują się na stronie internetowej www.rownacszanse.pl

źródło: UM Tarnobrzeg

foto:www.rownacszanse.pl

3
Dodaj komentarz

3 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daro

Nie chcę się czepiać, ale godzina 24 nie istnieje, gdyby tak było doba musiałaby mieć 25 godzin.

Kotlet

Jeśli urzędnicy piszą o godzinie 24 to musi być taka godzina 🙂 Dobrze że termin mija 22 lutego a nie np. 30 lutego, bo dopiero były by jaja 🙂

daro

W urzędniczych głowach fizyka rządzi się swoimi prawami.