MOSiR awansuje do pierwszej ligi (fotoreportaż oraz video HD)

W rozegranym dziś meczu barażowym, grający w II lidze MOSiR pokonał 7 zespół I ligi A.O. Gospodarczyk 3: 1, wywalczając tym samym awans do grona I ligowców. Mecz rozegrany został w sandomierskiej hali MOSiR w ramach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.


– Serce chciało żeby awansowali, ale prawdę powiedziawszy nie wierzyłem w zwycięstwo. W pierwszych minutach meczu zawodnicy Gospodarczyka grali dobrze, ale później to MOSiR nadawał ton całej grze – powiedział portalowi NW24 Jerzy Miłek, kierownik hali MOSiR.

W drugim spotkaniu barażowym również mogło dojść do niespodzianki, zespół z I ligi Blues po upłynięciu regulaminowego czasu gry zaledwie remisował 1: 1 z II ligowym Automotivem II. Jednak w doliczonym czasie gry, wyraźnie zmotywowani pierwszoligowcy strzelili 3 bramki, bez odpowiedzi rywali.

– Blues w zeszłym roku również wyszedł zwycięsko z baraży, widać chłopaki jak trzeba to potrafią się zebrać – komentował w rozmowie z portalem NadWisła 24 Jerzy Miłek. – Za tydzień odbędą się eliminacje do gry w Pucharze. W tych rozgrywkach wystąpi 16 drużyn, cztery muszą odpaść, dlatego o udział zagrają drugoligowe drużyny, które zajęły miejsca 3-10.

WYNIKI:

Blues – Automotive II 4:1

C.Jarosz 3, G.Wilk — M. Dąda

MOSiR – A.O.Gospodarczyk 3:1

A.Święcicki, J.Walkowicz, D.Duma — Ł.Grębowiec

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content