Szajka& Hipotonia zagrają dla chorego Siarkowca

W piątek 11.03 w tarnobrzeskiej Tapimie odbędzie się koncert hip-hopowy, z którego całkowity dochód będzie przeznaczony na rehabilitację chłopaka, który uległ wypadkowi samochodowemu. – My tzn. Siarkowcy trzymamy się bardzo blisko, ten chłopak jest dla nas jak brat, i po prostu chcemy mu pomóc, czujemy się do tego zobowiązani – powiedział w rozmowie z NW24 prezes Stowarzyszenia Złota Siarka, Wojciech Broda.

Koncert organizują wspólnie wszystkie środowiska Siarkowców w Tarnobrzegu. Jako support zagrają Suplement Raptus i Votec. – Jeżeli ktoś jest kibicem Siarki, powinien tam być, ponieważ może połączyć dobrą zabawę z pomocą, dla chłopaka, który tego po prostu potrzebuje, który jest bardzo zaangażowany Siarkowcem – tłumaczył portalowi NadWisłą 24 prezes.

Bilety w dniu koncertu 20zł, przedsprzedaż 15zł. Dziewczyny płacą za wstęp 10zł niezależnie, kiedy kupią bilet. – Zespoły grają jedynie za zwrot kosztów dojazdu, a przyjeżdżają z Krakowa i z Nowego Sącza – wyjaśniał NW24 Wojciech Broda.

Oprócz kupna biletów można wrzucać pieniądze do puszek, które wystawione są w Irish Pubie i w Orbicie. – Na tę chwilę jest to akcja jednorazowa. Jeśli okaże się, że kwota, którą zebraliśmy nie będzie wystarczająca, wtedy pomyślimy o zorganizowaniu jakiś gadżetów okolicznościowych – powiedział NW24 prezes.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00


Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jasiek G.
13 lat temu

Szczytny cel i dobra muza, Siarkowcy kolejny raz pokazują, iż kibicem być to nie tylko doping i sportowe zmagania. Tak trzymać i do zoba na koncercie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content