Ministerialne wyróżnienie dla tarnobrzeskiej trójki

Ministerstwo Edukacji Narodowej 28 lutego 2011 r. przyznało UKS SP Trójka Tarnobrzeg tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów”. W liście do UKS-u Pani Minister Katarzyna Hall napisała – Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Miejsc Odkrywania Talentów, przyczyni się do promocji Państwa placówki w regionie i środowisku lokalnym (…), a także przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę –

Udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików w 2010 r., Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych 2010, złote medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2010, Międzynarodowe Mistrzostwo Młodzików Mazowsza 2010, Międzynarodowe Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego Młodzików 2010 i Dzieci 2009, trzykrotne Mistrzostwo Podkarpacia w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2008, 2009, 2010 – to tylko nieliczne z wielu sukcesów badmintonistów Uczniowskiego Klubu Sportowego SP Trójka Tarnobrzeg.

Wszystkie w/w medale zawisły na szyjach uczniów SP3 – przypomina mgr Piotr Malik, Prezes UKS SP Trójka Tarnobrzeg. I właśnie ten fakt został dostrzeżony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, które 28 lutego 2011 r. przyznało naszemu UKS tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów”.

W liście do UKS-u Pani Minister Katarzyna Hall pisze m.in. „Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Miejsc Odkrywania Talentów, znajdującej się na stronie internetowej http://www.roktalentow.men.gov.pl/projekt-miejsca-odkrywania-talentow, przyczyni się do promocji Państwa placówki w regionie i środowisku lokalnym (…), a także przyniesie satysfakcję z pomocy młodym ludziom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę”. Dziekujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy zawodników naszego UKS!

Foto&źródło: http://sp3tar.republika.pl/

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content