Działkowicze na spotkaniu z Prezydentem

O planach i potrzebach, ale także i o problemach z jakimi borykają się tarnobrzeskie Rodzinne Ogrody Działkowe, rozmawiał w poniedziałek z szefami ogrodów działkowych Prezydent Tarnobrzega.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich ośmiu funkcjonujących na terenie Tarnobrzega Rodzinnych Ogrodów Działkowych (Nadole, Wymysłów, Siarkopol, Miechocin, Związkowiec, Mokrzyszów, Zwierzyniec i Kamionka). Podczas spotkania Prezydent zapewnił swoich rozmówców, że także i w tym roku mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony miasta.

– Na poprawę infrastruktury w ogrodach przeznaczymy kwotę 60 tysięcy złotych. Pieniądze te pokryją koszty inwestycji i remontów, takich jak m. in. budowa wodociągów, remonty budynków czy ogrodzeń zewnętrznych. Oczywiście także i w tym roku pomożemy w organizacji Konkursu na Wzorowe Działki, a także na najładniejszy ogród, bo jest to tradycja, którą należy podtrzymywać – mówił Prezydent Norbert Mastalerz.

Podczas poniedziałkowego spotkania Prezydent Mastalerz otrzymał także z rąk Władysława Bieńka, wiceprezesa Okręgowego Zarządu ROD i Aleksandra Grucy, prezesa ROD Związkowiec, odznakę za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców.

– Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Rodzinne Ogrody Działkowe wspierałem już jako radny i prezes Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i oczywiście zapewniam, że nadal możecie państwo liczyć na moją pomoc – dodał Prezydent.

foto: Agata Rybka

źródło: www.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content