Sylwetki mROCKfest – Fallen Halo

W związku z nadchodzącą drugą edycją mROCKfestu, przybliżamy sylwetki artystów, którzy zagrają w najbliższy piątek w Pubie „Końca Nie Widać”. Na pierwszy rzut idzie tarnobrzeska formacja Fallen Halo.

Fallen Halo powstało w wyniku współpracy czterech osób, w tym trzech uczniów Liceum im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu: Dawida Brzyszcza, Piotra Michalczuka i Jacka Magdy oraz Arka Stokłosy.

Po nagraniu materiału „D.E.M.O” do zespołu dołączył także perkusista Kamil Ciejka. Ich muzyka to ciężki alternatywny rock / metal sowicie przepleciony elektroniką. W muzyce można usłyszeć wpływy takich gatunków jak: prog, thrash, industrial oraz disco.

Inspiracją dla muzyków są takie zespoły jak: Pink Floyd, Nine Inch Nails, Megadeth, In Flames, Alter Bridge. Aktualnie zespół w pocie czoła przygotowuje się do wiosennego koncertowania. Najświeższe informacje dotyczące zespołu można odnaleźć na facebook’owym profilu ekipy lub na

www.myspace.com/fallenhalopl

Zespół zagrał świetny koncert podacz obchodów Dnia Ziemi w klubie Tapima. Mamy nadzieję, że i tym razem nad nie zawiodą!

Zapraszamy w najbliższy piątek o godzinie 20.00 do pubu Końca nie Widać – BĘDZIE GŁOŚNO

Źródło: Ekipa mROCK
Foto: Fallen Halo, więcej zdjęć: http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.157952314267298.39340.110072559055274

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content