Znieważył flagę, teraz czeka go surowa kara

Kara do roku pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie, który znieważył flagę państwową. Chuligan mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie zdjął ze słupa wywieszoną flagę państwową, a następnie idąc ulicą rzucił nią wprost pod nadjeżdżający samochód. Policjanci zatrzymali mężczyznę.

Zdarzenie to miało miejsce w sobotę po północy w Tarnobrzegu. Jak ustalili policjanci młody człowiek idąc przez plac Bartosza Głowackiego zdjął ze słupa wywieszoną na święto państwowe flagę narodową. Następnie idąc z nią ulicą Wyszyńskiego rzucił flagą wprost pod przejeżdżającego busa.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, okazał się nim być mieszkaniec Tarnobrzega.

Za popełnione przestępstwo publicznego znieważenia flagi państwowej grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnobrzeżanin
13 lat temu

Ludzie to mają posrane w głowach…

Malmsteen
13 lat temu

Oj tam, zaraz znowu. Dla jednego flaga to stołki, tytułu i zaszczyty, a dla drugiego micha kaszy dziennie i zasiłek co miesiąc. Niecny wybryk, to prawda, ale żeby zaraz taka nagonka? Powinni ukarać, ale bez przegięcia.

Postronny
13 lat temu

uciąć mu jajca i być może rzucić pod nadjeżdzającego busa czy tam rower 😉

Johny
13 lat temu

W Tarnobrzegu to prędzej pod naukę jazdy, choć w tych korkach nie da się jechać szybciej niż 30km\h więc szansa na dobre trafienie znikome 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content