Dni Tarnobrzega na sportowo

Podczas tegorocznych Dni Tarnobrzega nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportu. Na boiskach Orlik na Nadolu zostaną rozegrane trzy turnieje o Puchar Prezydenta Miasta. Początek sportowych zmagań już w następny weekend, 21-22 maja.

Siarkopol Football Cup to turniej w piłkę nożną o Puchar Prezydenta Miasta, którego współorganizatorem są Zakłady Chemiczne SIARKOPOL. Nagrodą dla zwycięskiej drużyny będą wejściówki na mecze rundy jesiennej piłkarzy KS Siarka. Dodatkowo drużyna, która zwycięży w turnieju będzie reprezentować nasze miasto na Podkarpackich Mistrzostwach ORLIKÓW.

Turniej kwalifikacyjny zostanie rozegrany 21.05.2011 r. o godz. 1000 , natomiast na 28.05.2011 r. zaplanowano finał. Drużyny można zgłaszać do 19 maja 2011 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: p.smolinski@um.tarnobrzeg.pl.

Forbet Volleyball Cup o turniej piłki siatkowej, którego współorganizatorem jest firma FORBET, producent kostki brukowej. Drużyny mogą zgłosić swój udział do dnia 18 maja 2011 (zgłoszenie należy dokonać na adres e:mail: etalps@gmail.com). Rozgrywki składać się będą z turnieju kwalifikacyjnego (22 maja- godzina 13.00) oraz meczu finałowego(28 maja).

Intermarche Basket Cup to turniej koszykówki dla uczniów szkół gimnazjalnych, współorganizowany przez Intermarche. Turniej kwalifikacyjny rozegrany zostanie 21.05.2011 r. o godz. 9.00, a finałowy 28.05.2011 r. około godz. 14:00. W turnieju mogą grać zawodnicy – uczniowie szkół gimnazjalnych po złożeniu imiennej listy oraz oświadczeń zawodników. Zapisy w dniu turnieju o godz. 9:00.

Regulaminy rozgrywania poszczególnych turniejów dostępne na stronie: http://www.dnitarnobrzega.pl

źródło: Agata Rybka

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

Świetnie, że również o tym pomyślano. Z roku na rok wygląda to coraz lepiej i dzięki temu również dni Tarnobrzega wyglądają dużo ciekawiej i atrakcyjniej.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content