I liga nie dla Wisły (fotoreportaż)

Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz przegrali drugi mecz barażowy z drużyną AZS Biała Podlaska i odpadli z rywalizacji o awans do I ligowych rozgrywek. Mecz rozegrany został w niedzielę, 15 maja, w sandomierskiej hali MOSiR.

Licznie zgromadzona publiczność liczyła na odrobienie czterobramkowej starty z pierwszego meczu, w którym to AZS pokonał Wisłę 32:28. Niestety Sandomierzanom nie udało się nie tylko odrobić straty z pierwszego meczu jak również pokonać akademików.

Gospodarze pięciokrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak tego dnia zawodnicy Wisły byli bardzo nieskuteczni, wielokrotnie marnując doskonałe sytuacje do zdobycia bramki. Na uwagę zasługuje fakt, iż w bramce AZS fantastycznie bronił bramkarz Przemysław Paczkowski. 40- letni zawodnik zdobywał mistrzostwo Polski w barwach Iskry Kielce, i z pewnością jego doświadczenie miało kluczową rolę w odniesieniu końcowego sukcesu, jakim było pokonanie drużyny SPR Wisła na parkiecie rywala.

AZS Biała Podlaska o awans do I ligi zagra z AZS AWF Warszawa

Wisła Sandomierz – AZS AWF Biała Podlaska 24:28 (13:14)

Wisła: Stolarski, Skowron – Ogrodnik 6, Karbownik 5, Dusak 5, Kutek 4, Sadecki 2, Cupisz 1, Pawelczyk 1, Białkowski.

2
Dodaj komentarz

2 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenon

Na pewno spore rozczarowanie i niedosyt po takim meczu. Rozczarowanie również jest we mnie, że nie pojawiło się tutaj nic na temat XXXI Biegu Siarkowca, który odbył się w niedzielę.

NW24

My też żałujemy, że nie mogliśmy zrobić materiału z Biegu Siarkowca. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie być tam, gdzie chcielibyśmy, o czym decydują zarówno względy kadrowe, jak i prywatne