Motocykliści rozpoczęli sezon (fotoreportaż oraz video HD)

Pierwsza Tarnobrzeska Majówka Motocyklowa odbyła się w niedzielę, 15 maja. Organizatorami imprezy byli tarnobrzescy motocykliści oraz parafia Św. Barbary w Tarnobrzegu.

Wydarzenie rozpoczęła msza św. w kościele Św. Barbary w intencji bezpiecznego sezonu motocyklowego. Po mszy motocykliści przejechali na krótki postój na Placu Bartosza Głowackiego. – W majówce uczestniczą głównie osoby z Tarnobrzega i z okolic, ale są również motocykliści z Sandomierza i z Mielca. Łącznie, na Majówce stawiło się ok. 80 motocykli – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą 24 jeden z organizatorów imprezy, ks. Adam Pikula, z parafii św. Barbary.

– Razem z kolegami stwierdziliśmy, że spróbujemy coś takiego zorganizować. Mam nadzieję, że będą kolejne, zobaczymy, jak to się da rozkręcić – dodaje.

Sam ks. Adam motocyklem jeździ już kilka lat. Następny zlot motocyklistów z Tarnobrzega i z okolic, może odbyć się podczas nadchodzących Dni Tarnobrzega. – To na razie są wstępne plany. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli nadal pozostanę w Tarnobrzegu, w którym jestem już szósty rok, to będę organizował tego typu imprezy.

Na zakończenie imprezy motocykliści przejechali na teren Jeziora Machowskiego, gdzie zaplanowano grilla.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czarna
10 lat temu

Foto wyjebiste!!! Choć wolę stare motocykle. Chłopcy w skórach prezentują się wyśmienicie.

Regi
10 lat temu

Gorbi ma parcie na szkło ;-)) Super fotki…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content