22.05 (niedziela) IV Piknik Rodzinny, godz. 13.30

Piknik organizowany przez tarnobrzeską parafię Chrystusa Króla, odbędzie się na terenie parku kościelnego.

Program imprezy:

13.30- koncert Miejskiej Orkiestry Dętej

14.00- Msza św. w parku kościelnym

15.00- przedszkolaki tańczą i śpiewają

15.30- występ grupy Warsztatów Terapii Zajęciowej

15.45- tańce młodzieżowe- standardowe i współczesne

16.15- pokaz ratownictwa medycznego

16.30- zespół młodzieżowy Reason

17.30- grupa artystyczna Rekonstrukto z Lublina

18.30- zespół folk Hudacy z Kolbuszowej

19.30- losowanie nagród głównych w loterii fantowej

20.00- gwiazda wieczoru The Postman– beatlesi z Polkowic

21.15- apel jasnogórski

21.30- pokaz ogni sztucznych

Atrakcje towarzyszące: loteria fantowa, obozowisko średniowieczne, konkursy, zjeżdżalnie, dmuchany zamek, przekąski

foto&źródło: http://www.chrkrola.tbg.net.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Do organizatorów pikniku !!!
12 lat temu

Wszystko fajnie ale ten pokaz sztucznych ogni mogliście już sobie odpuścić, przypominam, iż okres lęgowy ptaków trwa od marca do 31 lipca, w lasach wtedy nie tnie się drzew aby nie przeszkadzać ptakom w lęgach. Tereny wokół parafii jak całe osiedle Przywiśle to miejsce gniazdowania wielu rzadkich, chronionych gatunków ptaków(np. kilka gatunków sów). Jeśli nie pomagacie im, to przynajmniej nie przeszkadzajcie. Ludzie darujcie sobie, ptaszki – nasi mniejsi bracia będą spokojniejsze. Chyba mają jakieś prawo do spokoju a wszyscy wiedzą ile hałasu, huku i ognia idzie w powietrze podczas takiego pokazu.

przyrodnik
12 lat temu

Faktycznie pokaz sztucznych ogni nie jest wskazany w takim miejscu. Tam dookoła są zielone tereny, park, cmentarz, cała zieleń za kościołem – tam wszedzie mieszkają(czy tego chcemy czy nie) ptaki. Za kościołem bardzo często wieczorem widuję polujące sowy, kilka dni temu płomykówka siedziała na znaku drogowym przy skręcie do kościoła.

Chcecie tym pokazem wystraszyć wszystkie zwierzęta z okolicy? Może niech organizatorzy wystąpią po opinie do odpowiedniego urzędu odnośnie wpływu pokazu sztucznych ogni na gniazdujące ptaki?

obserwator
12 lat temu

Na nic zdadzą się wasze argumenty, to instytucja niereformowalna, o tym przecież każdy dobrze wie, jak już coś robią, to musi być głośna wiocha, żeby w sąsiedniej parafii usłyszeli

przywiślanka
12 lat temu

Cała ta parafia, w tym miejscu, to wielkie nieporozumienie, i tak większość chodzi do Dominikanów. Bez kościoła to było spokojne miejsce, a teraz tylko dzwonią, i dzwonią i tylko daj, daj…

Weronika
12 lat temu

Zarzućmy ten barbarzyński zwyczaj strzelania fajerwerkami przy byle okazji. Pojawił się bardzo elegancki (zapewne azjatycki) pomysł na puszczanie w niebo lampionów ze świeczką. Wygląda to zachwycająco, a jest ciche i nieinwazyjne!

Tomek
12 lat temu

Popieram w 100% pomysł Weroniki, na placu czerwonym było już puszczane takie światełko do nieba, chyba podczas którejś „Orkiestry”. Faktycznie organizatorzy zachowują się tak, jakby ten teren należał tylko do nich, z nikim(ze zwierzątkami tam mieszkającymi) nie muszą się liczyć, to chore podejście, Pan Jezus chyba nie uczył tak płytkiego, egoistycznego myślenia? wiele jego nauk zostało już dawno wypaczonych przez kościół a tu mamy kolejny przykład.

Sowa
12 lat temu

Ludzie, darujcie sobie, to niereformowalna instytucja, jak sztucznych ogni nie puszczą to cały Tarnobrzeg nie będzie wiedział jak fajnie bawią w parafii na Przywiślu. Mi już kilka lat temu przejadły się te oklepane pokazy sztucznych ogni. Dużo ciekawsze są pokazy ludzi bawiących się ogniem lub choćby te lampiony, które nie są odpalane z automatu tylko ludzie sami mogą je puszczać.

pliszka-parafianka
12 lat temu

Ci panowie z Matrix-a myślą, że jak zrobią dużo szumu w okół siebie to przyciągną ludzi do kościoła. A tak naprawdę to bufonada i pan Adam Marek czy Marek Adam o tym wie. A może skupiliby się bardziej na częstszym przebywaniu na plebanii bo nigdy ich tam nie ma. Mogliby też bardziej interesować się życiem parafian a nie swoimi kolejnymi miłosnymi podbojami. Wtedy może ludzie bardziej garnęliby się do kościoła. Wiary i zaufania nie zbudują organizując imprezy i strasząc biedne ptaki fajerwerkami i głośną muzyką. A pomyślał ktoś o biednych psach i kotach. Moje dostawały palpitacji w czasie tych wystrzałów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content