Wygraj wyjazd na mecz Polska-Argentyna!

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej „Złota Siarka” organizuje turniej piłkarski dla uczniów tarnobrzeskich szkół podstawowych i gimnazjalnych „Wykop sobie sukces”. Nagrodą dla zwycięskich zespołów będzie wspólny wyjazd na mecz Polska – Argentyna, który 5 czerwca zostanie rozegrany w Warszawie.

Zawody zostaną rozegrane 27 maja, na kompleksie boisk KS Siarka przy ulicy Zwierzynieckiej. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Szkoły, które chcą wziąć udział w zawodach do 20 maja powinny skontaktować się z organizatorami, pod numerem telefonu 516820956. W zmaganiach mogą brać udział zespoły złożone z 7 zawodników (w tym bramkarz).

W zależności od liczby zgłoszonych drużyn rywalizacja odbywać się będzie w systemie pucharowym lub ligowym (osobno dla szkół podstawowych i gimnazjów).

Turniej będzie imprezą towarzyszącą tegorocznym Dniom Tarnobrzega.

Regulamin zawodów wkrótce będzie dostępny pod adresem: www.siarka-tarnobrzeg.eu/zs/

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
waldek's
13 lat temu

W końcu ktoś pomyślał, i funduje naprawdę fajną nagrodę, szkoda, że lata szkolne już mam za sobą

Zenon
13 lat temu

Faktycznie, ciekawa nagroda i co za tym idzie również ciekawa inicjatywa. Szkoda tylko, że Argentyna na mecz z Polską wyjdzie 3 albo 4 garnizonem. Zobaczyć w akcji Messiego to dla każdego byłoby nie lada przeżycie, ale i sam wyjazd na mecz z taka reprezentacją to duże przeżycie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content