Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który kierując volkswagenem sharanem uczestniczył w kolizji drogowej, a następnie uciekał przed Policją. Badanie wykazało u niego 2,28 promila alkoholu w organizmie. „Pirat drogowy” trafił do aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna był na przepustce więziennej i aktualnie odbywa karę pozbawienia wolności.

Policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie gminy Baranów Sandomierski około godz.15. zostali poinformowani przez dyżurnego jednostki, że w miejscowości Padew Narodowa doszło do kolizji drogowej, z miejsca której ucieka volkswagenem sharanem uczestnik zdarzenia. Po kilkunastu minutach funkcjonariusze zauważyli jadący pojazd, który miał uszkodzoną karoserię.

Policjanci przystąpili do zatrzymania pojazdu. Jednak kierowca nie zareagował na sygnał nakazujący zatrzymanie, przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Tarnobrzega. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg. Kierowca volkswagena jechał środkiem jezdni, nie pozwalając się wyprzedzić. Po kilkunastu minutach zjechał z drogi wojewódzkiej w drogę gminną, a następnie wjechał na teren posesji, porzucił pojazd uciekając w zarośla. Policjanci pobiegli za mężczyzną. Jeden z policjantów dogonił i zatrzymał uciekiniera.

Po wylegitymowaniu okazało się, że zatrzymany to 48-letni mieszkaniec Baranowa Sandomierskiego. Policjanci zbadali stan jego trzeźwości. 48-latek był pijany. Badanie wykazało u niego 2,28 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że przebywa on na przepustce więziennej i aktualnie odbywa karę pozbawienia wolności.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leśny Dziadek
10 lat temu

Ano, nikt nie chce dostać mandaciku… no to uciekał 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content