Pierwszy dzień obchodów Święta Miasta za nami (fotoreportaż oraz video HD)

Piątek był pierwszym dniem obchodów Święta Miasta. Na scenie na Nadolu tradycyjnie już wystąpiły zespoły z szeroko rozumianego nurtu rockowego. Dni Tarnobrzega potrwają do niedzieli.

Od godz. 17 rozpoczął się koncert zespołów, jako pierwszy wystąpił lokalny zespół Exsilium, po nich na scenie pojawili się zwycięzcy popularnego show telewizyjnego, olsztyńska grupa Enej. Od godziny 21 scena należała do weteranów polskiego punk-rocka, grupy KSU.

Sobotni koncert rozpocznie się o godz. 17, a na scenie wystąpią zespoły Hrabia, Pudelsi oraz Big Cyc.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
11 lat temu

Enej dał naprawdę rewelacyjny koncert.

Malwina
11 lat temu

powiem szczerze, że nawet na Ironach nie miałam takiego mrowienia w stringach jak na wykonie Exilium !!! A już te dwie piszczałki robią taki wir na estradzie, że wskoczyłam do Wisły by ochłodzić procesor. Niestety secondhandowy image kapeli za max 1,50 zł. oślepił mnie na resztę nocy dlatego pozdrawiam was z gminnej jak Exilium kilniki.

obserwator
11 lat temu
Reply to  Malwina

Byłem na koncercie, Exsilium widziałem nie pierwszy raz, po razie kolejnym nasuwa mi się jedno stwierdzenie: Exsilium to najnudniejszy zespół świata!!!

Kingsize
11 lat temu

Enej – czad, KSU – klasyka a Exsilium jakoś tak bez ikry zagrało, nie mieli do kogo grać? Nie było kontaktu z publiką? Na mniejszej scenie znacznie lepiej im wychodzi.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content