Familiada, czyli rodzinne święto Serbinowa (fotoreportaż oraz video HD)

XVII Familiada zorganizowana przez tarnobrzeską parafię pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Serbinowie oraz Parafialny Klub Sportowy Wspólnota Tarnobrzeg odbyła się w niedzielę, 12 czerwca, na terenach zielonych szkoły podstawowej nr. 10.

Rodzinna impreza zgromadziła liczne grono mieszkańców tarnobrzeskiego osiedla Serbinów. Chętni mogli m.in. spróbować swych sił na strzelnicy pneumatycznej, zobaczyć występy artystyczne, czy kupić los na loterii fantowej prowadzonej przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, z której dochód przeznaczono na działające przy parafii hospicjum.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

To już niestety nie ta Familiada jaka była w ostatnich latach. Nowo wybudowane boisko w moim odczuciu ograniczyło nieco możliwości i było troszkę inaczej niż rok, czy dwa lata temu.

Mefisto
10 lat temu

no
nawet Arki Noego nie było?

Marek
10 lat temu

Ja również miałem mieszane uczucia odnośnie Familiady, pewnie dlatego, iż przyszedłem z rodzinką o złej porze. Praktycznie nic się wtedy nie działo a tłumy wygrzewały się na tej nie ocienionej patelni. Wolę mniejsze rodzinne pikniki jak w parafii Chrystusa Króla lub Miasto Aniołów – człowiek wszystko wzrokiem ogarnie oraz jest dużo drzew i cienia.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content