28.06 (wtorek) Spektakl Farrago w Nowej Dębie, godz. 17(zmiana terminu)

Spektakl „Farrago” w wykonaniu Teatru Chwilowego odbędzie się na nowodębskich Plantach. Organizatorem imprezy jest Samorządowy Ośrodek Kultury.

Podczas spektaklu będą zbierane pieniądze na operację Łukasza Wargackiego.

Zazwyczaj wejście na spektakl kosztuje. My nie każemy płacić. Zapraszamy Państwa na największą z możliwych scen: scenę otwartą z nadzieją, że otworzycie też swoje serca dla człowieka, który potrzebuje pomocy. Każdy datek jest na wagę złota!”

Szczegóły akcji dostępne na stronie: http://pomocdlalukasza.pl/

Sztuka Lidii Amejko, grana już na wielu polskich scenach, to jeden z najinteligentniej skomponowanych współczesnych dramatów.
Dramat o groteskowo-zabawowej treści, z istotną, filozoficzną wymową.

W jednej z ról zobaczymy Wawrzyńca Ciesielskiego – aktora i reżysera, który na Podkarpaciu debiutował tworząc offowy Teatr Modulo. Bazując na Technice Improwizacji Petera Book’a stworzył bądź współtworzył zaskakujące formalnie i ujmujące jakościowo przedstawienia: „Legendy świętych osiedlowych”, „Mayday”, „Tancerz”, „Wyłącz mnie”, „Autoreverse”. Obecnie współpracuje na stałe z Amatorskim Teatrem im. Józefa Żmudy w Stalowej Woli, z sukcesami reżyserując klasyki teatralne, a podczas premier zapełniając sale Miejskiego Domu Kultury do ostatniego miejsca.

Zobacz fragmenty spektaklu Farrago w wykonaniu Teatru Chwilowego, na deskach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content