Derby tarnobrzeskie dla Mokrzyszowa (fotoreportaż)

OKS Mokrzyszów pokonał 4:0 Iskrę Sobów w niedzielnym meczu 32 kolejki rozgrywek klasy okręgowej, grupa Stalowa Wola. Bramki dla OKSu: M.Paruch 34′, 35′, G.Kisielewski 60′, Ł.Rzepiela 90′.

Po 32 kolejkach zespół z Mokrzyszowa z 46 punktami zajmuje 8 miejscu w tabeli, tuż za nim, z 45 punktami na koncie plasuje się drużyna z Sobowa.

Przedostatnia kolejka rozegrana zostanie w czwartek, 23 czerwca. Iskra zagra w Stalach, ze Słowianinem Grębów, a Mokrzyszów zagra z Sokołem Kamień. Oba mecze rozpoczną się o godz. 16.

foto: Arkadiusz Jeż

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

Plus, że NW24 w przeciwieństwie do Echa potrafiło podać poprawnych autorów bramek w tym meczu. A same derby okazały się meczem do jednej bramki, bo na boisku to Mokrzyszów dyktował warunki i to on był o klasę lepszym zespołem niż Sobów.

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Oj Zenon, czyli według Ciebie plusem jest podaniem strzelców bramek, niemal tydzień po spotkaniu. Gratuluje w takim razie 😉

Zenon
10 lat temu

Wolę w takim terminie, a poprawnie i z konkretną galerią z całego spotkania niż od razu i z błędami (błędne nazwisko i błędna tabela) i galerią zrobioną w 10 minut meczu.

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

To rzeczywiście nie mam co z Tobą polemizować. Bo mylisz pojęcia i sam wiesz, co piszesz.

Ps. Oczywiście, jak zwykle nie bierzesz całej otoczki pod uwagę. Czyli porównujesz trabanta do forda focusa.

Zenon
10 lat temu

To po co polemizujesz cały czas i starać się mi udowadniać swoje racje? Wystarczy, że Echo Dnia nie myli żadnych pojęć i wie co pisze i do tego każdy tekst jest prawie bezbłędny. Szkoda tylko, że w tym przypadku prawie robi wielką różnicę, bo dziennikarze nawet nie znają imion czołowych sportowców reprezentujących tarnobrzeskie drużyny. Szkoda też, że nikt nie potrafi poprawić tych kompromitujących błędów. A i w dodatku czasami trafi się galeria zrobiona w 10 minut.

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Nadal nie pomyślałeś co piszesz i nie dostrzegasz różnic. Polemizuje z Tobą, bo widzę, że nie do końca jednak rozumiesz argumenty. W każdy komentarzu atakujesz Echo, nawet w tym powyżej. Czy pisałem, że jesteśmy bezbłędni? Nie. Na argumenty nie jesteś w stanie odpowiedzieć niczym tylko docinką.

Dlaczego? Bo musimy być w kilku miejscach na raz i zrobić zdjęcia na kilku spotkaniach. Nie ma takiego komfortu, że możemy dodać news po tygodniu, tylko na „już”. Nie pisz, że nie potrafi nikt poprawić błędów, bo kłamiesz. Sam wiele razy zgłaszałem „wtopy” do poprawki.

Zenon
10 lat temu

Grzegorzu ja wszystko jestem w stanie zrozumieć. Błędy przecież każdemu się zdarzają i nie robi ich ten co nic nie robi. Może niekiedy zbytnio przesadzam i to wyolbrzymiam. Wytłumacz mi tylko dlaczego w Echu Dnia zdarza się ich tak dużo i czemu Ty próbujesz w jakiś sposób tłumaczyć się za swoich kolegów z redakcji? Przecież warsztat dziennikarski poszczególnych dziennikarzy tej gazety to nie jest coś za co musisz być odpowiedzialny.

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Ale ja już Ci tłumaczyłem i nawet zapraszałem, abyś tutaj przyszedł i zobaczył to na własne oczy. A odpowiadam na Twoje posty, bo widzę, jak w wielu kwestiach masz zły tok rozumowania.

Zenon
10 lat temu

Pokażesz mi jak powstają błędy w Echu Dnia? Ciekawe…

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Zobaczył tempo pracy.

Zenon
10 lat temu

Bez komentarza…

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Sam widzisz, a szkoda, że tak reagujesz, bo tak tym bardziej Twoje spostrzeżenia stają się groteskowe.

Zenon
10 lat temu

Groteskowe to są Twoje tłumaczenia…

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Nie są Zenon groteskowe. powiedziałbym coś więcej, ale wolę ugryźć się w język.

Zenon
10 lat temu

Według Ciebie może i nie są, a według mnie jest inaczej. A błędy, które co jakiś czas zdarzają się w tej gazecie są wręcz komiczne. Profesjonalizmy pełną gębą…

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

Powtórzę się: nie potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty, ani tym bardziej nie masz odwagi/ochoty przyjąć zaproszenia. Jedyne co możesz robić w takiej sytuacji to odpowiadać kąśliwymi uwagami.

Zenon
10 lat temu

Aż się dziwię, że ”tempo pracy” pozwala Ci jeszcze na tą dyskusję 🙂

Grzegorz Lipiec
10 lat temu

I widzisz Zenon, kolejny raz jesteś po prostu żałosny w swym komentarzu.

Zenon
10 lat temu

Tadeusz Banaszak, Wiktor Bochyński, Broić, Swing, Kaczyński, Louis Taylor itp. itd.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content