Ostatni mecz Siarki w sezonie

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zagrają w Krośnie z tamtejszymi Karpatami w czwartek, 23 czerwca o godz. 17. Będzie to ostatnia szansa dla podopiecznych trenera Mażysza na niewielkie podreperowanie fatalnej statystyki z meczy wyjazdowych rozegranych w tym sezonie – tylko 2 zwycięstwa, w tym jeden walkower z Olendrem.

Siarkowcy bronić będą 3 pozycji w tabeli, czwarta Stal Sanok i piąty Partyzant Targowiska tracą bowiem do Siarki jedynie po 2 punkty.

Po 29 kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarkowcy zajmują trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 51 punktów i bilansem bramek 60-28. Karpaty są szóste. Piłkarze tej drużyny do tej pory zgromadzili 46 punktów, zdobyli 39 bramek i stracili 26.

W rundzie jesiennej Siarkowcy na własnym boisku pokonali drużynę z Krosna 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 49 minucie Jacek Rożek

– W sobotę potwierdziliśmy, że u siebie jesteśmy nie do pokonania, więc teraz chcielibyśmy pokazać, że potrafimy wygrywać na wyjazdach. Na pewno na boisko wybiegnie kilku młodych zawodników. Chcę dać im okazję pokazania się w ostatnim meczu sezonu. Jedziemy bez presji. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i przywieźć z Krosna trzy punkty – mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Karpat płacą 2,05 zł za każdą postawioną złotówkę, podczas gdy za remis już 3,50 zł a za zwycięstwo Siarki 2,80 zł.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 30 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.

źródło: KS Siarka

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
9 lat temu

To, że Karpaty są faworytem tego meczu mnie nie dziwi. Szkoda, że Siarka tak słabo prezentowała na wyjazdach, bo gdyby poprawiła te wyniki w pewnym stopniu z pewnością moglibyśmy powalczyć o coś więcej niż to miejsce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content