10.07 Koncert zespołu KAKADU w Sandomierzu, godz. 16

Koncert kieleckiego zespołu grającego muzykę pop-rockową, odbędzie się na sandomierskiej starówce, w ramach cyklu „Muzyka na Starówce”. Imprezę organizują:  Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski. Wstęp wolny.

Zespół KAKADU powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy braci Rafała (gitara) i Krzysztofa (bębny) Pitulów oraz Marzeny Dziurzyńskiej-Pituli (vocal). Skład zespołu w jego historii ulegał wielokrotnym zmianom aby w końcu ustabilizować się po dołączeniu Darka Jurkowskiego (bas) i Marcina Maziarza (instr. klawiszowe). W takim składzie muzycy „docierali” się grając własne aranżacje znanych przebojów polskiej i światowej muzyki, oraz przygotowując własny materiał.

Zespół koncertuje w klubach muzycznych i domach kultury organizując autorskie koncerty oraz supportując znanych artystów (m.in. Golec uOrkiestra, Bracia Cugowscy, Sumptuastic, Urszula, Kasia Kowalska, Brathanki, Hania Stach, Perfekt i Ewelinę Flintę). Nacodzień muzycy grają próby w Domu Harcerza im. Natalii Machałowej w Kielcach.

info&foto: zespół, SCK

video: ida281

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content