Kamila Michalik: Rezygnuję z etatu, ale nie ze współpracy z Prezydentem

Kamila Michalik odchodzi z początkiem lipca ze stanowiska Doradcy Prezydenta Miasta d.s. Społecznych. – Rezygnuję z etatu, ale nie ze współpracy z Prezydentem Tarnobrzega. Przeciwnie, zaczynamy realizować duży projekt pod tytułem Nowa Energia PES na Podkarpaciu. W ramach którego w Tarnobrzegu powstanie Inkubator dla Organizacji Pozarządowych.

Kamila Michalik przez ostatnie pół roku pełniła funkcję doradcy prezydenta ds. społecznych, odpowiadając m.in. za współpracę z organizacjami pozarządowymi.

– Przyczyną rezygnacji z etatu w magistracie są wyłącznie moje zobowiązania osobiste i zawodowe. Żałuję, że dziennikarze piszący teksty o moim odejściu oparli się jedynie na zasłyszanych plotkach. A przecież wystarczyło skontaktować się ze mną, aby dowiedzieć się, że w mojej rezygnacji z etatu nie ma drugiego dna. Nie kończę współpracy z Prezydentem Norbertem Mastalerzem. Co więcej, rozpoczynam realizację nowych działań i w ramach tego uzyskałam zapewnienie o chęci współpracy i deklarację wsparcia ze strony Prezydenta. Bardzo się cieszę, ze nadal będziemy współpracować – zapewnia Kamila Michalik.

Inkubator Trzeciego Sektora ma być miejscem, gdzie tarnobrzeskie organizacje pozarządowe uzyskają wszechstronną, fachową pomoc w postaci szkoleń, doradztwa oraz kompleksowego wsparcia, które pozwoli im jeszcze skuteczniej działać na rzecz mieszkańców Tarnobrzega.

– Bardzo dziękuję Pani Kamili za wszystko, co dla nas zrobiła przez ostatnie pół roku, wprowadzając m.in. nowe przejrzyste zasady konkursów na dotacje dla organizacji pozarządowych. I liczę na dalszą owocną współpracę – mówi Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.

Fot. Agata Rybka

Źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content