Odliczamy dni do festiwalu

„Już po raz czwarty nad Jeziorem Machowskim w Tarnobrzegu, spotkamy się na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej „Nowy Brzeg – Nowa Fala”. Powoli odliczamy dni do naszego wspólnego rejsu. Dużo pracy przed nami, ale nie narzekamy, bo przecież robimy to dla Was. „

„Mamy nadzieję, że program, który przygotowaliśmy zaspokoi gusta wszystkich, zarówno miłośników piosenki żeglarskiej jak i tych, którzy tej melodii jeszcze nie pokochali.

Na szantowej scenie „na wodzie” wystąpią najlepsi: Ryczące Dwudziestki, kpt. W. Mieczkowski, EKT Gdynia, Morże Być
i oczywiście nie mogłoby zabraknąć ojca festiwalu, Andrzeja Koryckiego, który w duecie z Dominiką Żukowską poniesie nas cudowne klimaty pieśni kubryku.

To nie wszystko. Czekacie na więcej? I słusznie! Błękitny Spinaker za Najlepszą Śródlądową Imprezę Roku 2010 w Polsce – zobowiązuje! (Przyp. http://www.tadeuszgospodarczyk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=188%3Abkitny-spinaker-odebrany&lang=pl).

W tym roku poprzeczka jest wyższa – sami ją sobie podnieśliśmy. Dlatego jak zawsze atrakcji nie zabraknie, wesołe miasteczko dla dzieci, konkursy z nagrodami dla małych i dużych a przede wszystkim dobra muzyka i woda…

„Na wodzie” też będzie się działo! Tu rozegrają się prawdziwe bitwy o najwyższe miejsce na podium. W zmaganiach na wodzie wezmą udział środowiska akademickie, przedstawiciele firm, dziennikarze, a przede wszystkim miłośnicy sportów wodnych.

Zwycięzcom regat, puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody niespodzianki wręczą między innymi: Jan Bury wiceminister Skarbu Państwa, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Krzysztof Pitra Starosta Tarnobrzeski, Norbert Mastalerz Prezydent Miasta Tarnobrzeg.

W minionym roku gościliśmy Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, który wsparł nasze przedsięwzięcie. Natomiast, w 2011 r. – tego w historii naszego festiwalu jeszcze nie było! Na szantowej scenie w niedzielne popołudnie wystąpią zespoły folklorystyczne z całego świata, min. z Kanady, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i USA.

Pamiętajcie! 23 i 24 lipca cumujemy w Tarnobrzegu!

Zapraszam

kpt. Tadeusz Gospodarczyk „


Festiwal Nowy Brzeg Nowa Fala przez freakshowpl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sob_owiak
12 lat temu

Co to za wieśniara, wewaliła się z mikrofonem i dyktafonem w kadr pomiędzy Mastalerza i Gospodarczyka?
Kotlet, nie masz jakiejś strzelby, żeby takie razówy z kadru eliminować ? Przecież taki przekaz to… przekaz z wieśniakowa, skoro „medialna czołówka” to gwiazdorzące buractwo (kto ich uczy savoir vivre’u? Szwedo?).

Kotlet
12 lat temu

Zawsze miałem ze sobą strzelbę ale wczoraj akurat zapomniałem 🙂
Mi to nie przeszkadza jeśli osoba z mikrofonem stoi za a nie przed moim obiektywem. Ja pokazuję jak jest i tyle. Opinie zostawiam internautom.

sob_owiak
12 lat temu

No taaa Kotlet, nawet przy słowach Mastalarza: „jak państwo widzicie, stoimy we trójkę” poszerzyłeś kadr, żeby ta rusałka w centrum była… 🙂
Ale zdjąłeś drugą stronę, pana Rysia… a on też trochę ważny jest przecież, organista i w ogóle…
Kotlet, noś strzelbę nawet przy niepogodzie, najlepiej śrutówkę; nie dość że „krasula” w okularach wlazła do kadru (brakowało tylko, żeby jeszcze gumę, taką do żucia oczywiście, żuła), to tarnobrzescy oficjele w koszulach z krótkim rękawkiem i krawatach (a obuwie? czyżby sandały i skarpety?). A i Malicki trochę podejrzane miny robi… Wszyscy oni powinni sobie słomkowe kapelusze założyć…
Strzelaj Kotlet, strzelaj i to śrutówką – dla czystego, porządnego kadru 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content