KKS Siarka Jezioro Tarnobrzeg w II etapie licencyjnym

Koszykarski zespół Siarki Tarnobrzeg znalazł się w gronie 13 drużyn zgłoszonych do II etapu licencyjnego procesu weryfikacyjnego klubów do sezonu 2011/2012. Komisja Odwoławcza PzKosz pozytywnie rozpatrzyła odwołanie klubu.

W drugim etapie, poza obowiązkiem złożenia dokumentów informacyjnych (hala, personel klubu, nazwa drużyny, logo), kluby muszą wykazać na podstawie umów sponsorskich, uchwał samorządu terytorialnego lub innych dokumentów finansowych planowane przychody na sezon 2011/2012 w wysokości co najmniej 2 mln złotych.

_________________

W pierwszym etapie wniosek Siarki został odrzucony gdyż klub nie dostarczył w terminie odpowiedniego zaświadczenia z Urzędu Skarbowego. Zarząd złożył to zaświadczenie jako ASK Siarka Tarnobrzeg, ale niedawno przerodził się w spółkę akcyjną i potrzebny był nowy dokument właśnie na ten podmiot.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic basketu
9 lat temu

Tak jak miało być, bez zbędnej sensacji. Już nie mogę sie doczekać pierwszego meczu i pierwszej wygranej 🙂 Ktoś sie orientuje czy przed sezonem planowany jest jakiś turniej w Tarnobrzegu?

Władek
9 lat temu

Memoriał K. Wacławczyka planowany na poczatek wrzesnia.

Zenon
9 lat temu

Dokładnie chyba w drugi weekend września.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x