Gangi, pościgi, strzelaniny: Nowodębski raper zatrzymany przez policje!!! (video)

Nowodębski raper Sebastian „Jesioł” Jesiołowski został zatrzymany przez oddział antyterrorystyczny. Do niecodziennego zdarzenia doszło na prywatnej posesji przy ulicy Leśnej. W sprawę zamieszani są samorządowcy! – To scenariusz nowego teledysku nowodębskiego rapera.

Zatrzymania dokonano podczas transakcji handlowej pomiędzy „Jesiołem” a radnym Markiem Ostapko. Zamaskowani policjanci wkroczyli w momencie gdy Ostapko przekazywał młodemu raperowi walizkę z tajemniczym pakunkiem. Doszło do wymiany ognia. Na szczęście żadna z osób nie została ranna. Sebastian Jesiołowski próbował wykorzystać zamieszanie i zbiec z walizką jednak bardzo szybko został schwytany i powalony na ziemie przez antyterrorystów. Jak się później okazało w przechwyconym pakunku znajdował się… mikrofon.

Cała wyżej wymieniona akcja była elementem scenariusza nowego teledysku nowodębskiego rapera, w którym oprócz Jesioła i radnego Ostapki wystąpili członkowie Grupy Epsalon będącej częścią Bractwa Rycerskiego Nowa Dęba. Teledysk ma promować utwór Sebastiana zatytułowany „Tym się nie przejmuj”. – Ten kawałek mówi o tym by mimo różnych sytuacji zachować spokój – mówi Jesiołowski. -Chodzi o to by żyć pozytywnie i mimo przeciwności iść do przodu – dodaje.

foto&źródło: Marek Ostapko

video: jesiol10

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content