Konferencja prasowa podsumowująca pracę tarnobrzeskiego Urzędu Miasta w sierpniu (video)

Konferencja prasowa podsumowująca pracę tarnobrzeskiego Urzędu Miasta w sierpniu odbyła się w środę, 31 sierpnia. Podczas konferencji prezydent Mastalerz odpowiadał na pytania dotyczące m.in. prywatyzacji tarnobrzeskich przychodni i sporu miasta ze szpitalem dotyczącego szlabanu na parkingu przyszpitalnym.

Prezydent przedstawia m.in. koszty jakie miasto poniosło w skutek lipcowej nawałnicy, plany dotyczące monitoringu. Zobacz video.

Informacje dotyczące m.in. wykupu tarnobrzeskich przychodni przez lekarzy, ogłoszonego przetargu na oczyszczanie miasta oraz sprzedaży hotelu „Nadwiślańskiego”.

Materiał m.in. o drogach dojazdowych do Parku Przemysłowego w Zakrzowie, spornym szlabanie na parkingu przyszpitalnym, źle wykonanym rondzie.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
9 lat temu

Słaby z prezydenta budowlaniec. Rondo na Mickiewicza jest specjalnie tak skonstruowane by mogły większe samochody przejeżdżać przez sam środek. Jest to tak zwane mini rondo – wiem, że prezydent tu zaglądnie więc polecam: „ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU I GOSPODARKI MORSKIEJ z dnia 2 marca 1999 r.(z późniejszymi zmianami) w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie.” Dokładnie rozdział 13, § 75.

Janek K.
9 lat temu

Wreszcie mamy super-prezydenta, w każdym temacie obcykany, wygadany, który działa tylko na rzecz mieszkańców miasta. Już żadna nieuczciwa firma nic od miasta nie dostanie. Miasto rozkwita, na wszystkie imprezy znajdują się pieniądze i sponsorzy, wszystkie dziedziny sportowe mają się dobrze(nowa trybuna, ekstraklasa kosza, stypendia), powstają nowe miejsca parkingowe, w ramach oszczędności miasto ma tylko jednego wiceprezydenta, mamy piękny zalew. Jak widać można. Dziwne, że za poprzednika na nic nie było, wszystko było złe.

ash
9 lat temu
Reply to  Janek K.

Żygać mi się zachciało jak to przeczytałem

olek
9 lat temu
Reply to  Janek K.

Jaja sobie robisz- czy na poważnie to

Janek K.
9 lat temu
Reply to  olek

W czymś się pomyliłem? Z pewnością wiele pominąłem ale ja widzę różnicę porównując do poprzednika.

Kamil
9 lat temu
Reply to  Janek K.

a jakie to inwestycje zaczął Norbert Mastalerz?

taaa
9 lat temu

Jeśli coś jest spartolone to jeszcze można na poprzednika zwalić, zobaczymy jak nasz „budowlaniec” będzie sprawdzał projekty zlecone przez siebie, co wtedy będzie mówił. Za wcześnie aby oceniać, mam nadzieję, że dziennikarze rozliczą dokładnie jego obietnice wyborcze. Oby wszystkie spełnił, źle mu nie życzę. Nie podobają mi się lokalni biznesmeni w Radzie Miasta, tacy to wiadomo, że będą w pierwszej kolejności dbać o swój biznes. Im to dopiero trzeba patrzyć na ręce.

GPS
9 lat temu

Jasiu zejdź na ziemię. Dobrze to ma świta wokół prezydenta… Coś musi robić.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content