Hotel Nadwiślański idzie pod młotek

3 miliony złotych – na taką kwotę rzeczoznawca wycenił budynek oraz działkę na której stoi tarnobrzeski Hotel Nadwiślański. W piątek radni zdecydowali, że hotel pójdzie pod młotek.

– Samorządu niestety nie stać na utrzymywanie Hotelu Nadwiślańskiego, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie jego sprzedaż. Mam nadzieję, że osoba, która kupi hotel, wyremontuje go, przez co podniesie jego atrakcyjność, a tym samym przyciągnie klientów. Bo zapotrzebowanie na rozbudowaną bazę noclegową w Tarnobrzegu z pewnością jest – mówi Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
9 lat temu

kupić, wyremontować, posadzić tuje szmaragdowe i zrobić tam drogą agencję towarzyską. Niech w końcu i u nas będzie światowo !!!

Miś
9 lat temu

Wcale mnie nie dziwi, że UM sprzedaje obiekt, normalnie zarządzane hotele przynoszą zyski ale hotel zarządzany przez „miasto” tylko straty…

kicia
9 lat temu

Czy hotel jest do sprzedania razem z tym kotkiem… można by pomyśleć, że w hotelu nie ma gości tylko myszy grasują, stąd obecność na zdjęciu tego czworonoga:-)

Falszywy wnuczek
9 lat temu

Kotek jest gratis 🙂 Ba … całe stada kotków brykających wokół hotelu są Twoje Kicia! I rzeczywiście na dziś standard Nadwiślańskiego to lokum dla zwierząt. Troszkę pieniędzy i skutecznej promocji świetnie położonego hotelu i będzie dochodowo. Dziwie się że miasto nie potrafi na tym zarobić, może to dobrze ze ktoś prywatny kupi i zacznie dbać jak o swoje.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content