Komisja jeziorowa już działa

Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz powołał Komisję do spraw Jeziora Tarnobrzeskiego. Zajmie się ona m.in. wyznaczaniem kierunków zagospodarowania akwenu i wypracowaniem sposobu przejęcia go przez miasto.

Komisja zacznie pracę od podsumowania mijającego sezonu letniego nad jeziorem.

– Musimy wypunktować, co było dobre, a co musimy w poprawić w przyszłym roku. Zaplanujemy także „jeziorowe” wydatki w nowym budżecie miasta. Co do jednego już nie mamy wątpliwości – trzeba usprawnić rozwiązania komunikacyjne –m.in. utworzyć dodatkowy zjazd z Wisłostrady nad jezioro – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

W skład komisji weszli: radni (przedstawiciele wszystkich klubów) Tadeusz Gospodarczyk, Tadeusz Sęk i Waldemar Stępak. Szefowie: PTTK „Siarkopol” -Piotr Kałdon, OSiR-u – Adam Strumiński, PZW-Antoni Brudz, WOPR –Józef Salik oraz Prezydent Norbert Mastalerz, jego zastępca Robert Niedbałowski i szef kancelarii Wojciech Malicki. Stałym gościem komisji jest także przedstawiciel Kopalni Siarki „Machów” – Witold Bochyński, a wkrótce dołączy do niej przedstawiciel Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Posiedzenia komisji są jawne, a jej członkowie nie pobierają za swoją pracę żadnego wynagrodzenia.

– Przed nami wiele pracy i problemów do rozwiązania. Jestem pewien, że wspólnymi siłami w znajdziemy optymalne rozwiązania – zapowiada Prezydent Norbert Mastalerz.

foto&źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content