Ruszają konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Od 21 września do 5 października br. wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie Tarnobrzega mogą zgłaszać swoje uwagi do Programu Współpracy Miasta Tarnobrzeg z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o Działalności Pożytku Publicznego i o Wolontariacie na rok 2012.

Z dokumentem można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej www.tarnobrzeg.pl (zakładka Współpraca z organizacjami pozarządowymi), www.tarnobrzeg.eobip.pl (zakładka organizacje pozarządowe), a także w Biurze Obsługi Interesantów Sektor A sala 1 (budynek Urzędu Miasta przy ulicy Mickiewicza 7). Uwagi można zgłaszać na specjalnym formularzu dostępnym w w/w miejscach.

Do 10 października br. wszystkie organizacje pozarządowe mogą składać i nadsyłać wypełnione ankiety do Banku Tarnobrzeskich Organizacji Pozarządowych. Ankietę można pobrać tutaj

Dzięki informacjom zebranym od stowarzyszeń powstanie profesjonalna baza m. in. teleadresowa, która będzie udostępniona na stronie www.tarnobrzeg.pl.
Wypełnione ankiety można odsyłać na adres ngo@um.tarnobrzeg.pl lub złożyć w Biurze Obsługi Interesantów UM Sektor A sala 1 (, budynek przy ulicy Mickiewicza 7.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content