„Tarnobrzeg na prezydencyjnej fali” (fotoreportaż oraz video HD)

Uroczystości z okazji przewodnictwa Polski w Unii Europejskiej, pod hasłem „Tarnobrzeg na prezydencyjnej” odbyły się w piątek 23 września. W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego zorganizowano szereg tematycznych wykładów i wystąpień europarlamentarzystów i parlamentarzystów, natomiast na Placu Bartosza Głowackiego odbywały się od godz.16 koncerty i prezentacje.

Podczas uroczystości na Placu wystąpili członkowie Studia Piosenki TDK, chórów szkolnych, zaprezentowano również koncert pamięci Agnieszki Osieckiej.

Zgromadzeni na tarnobrzeskim rynku mieszkańcy mogli również skosztować potraw z regionów Unii Europejskiej oraz zaopatrzyć się w materiały promocyjne.

Inicjatorem wydarzenia był tarnobrzeski radny- Sławomir Partyka.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tbg
10 lat temu

Oooo, a na zdjęciu nr35 pan Kuczera wcina jakieś jedzenie, od razu mi się cieplej na serduchu zrobiło, wspomnienie dawnych „kuczerowskich ” czasów, dziś już nie ma takiej knajpy…

Zenon
10 lat temu

Może ktoś nieco bardziej przybliżyć przesłanie tego hasła, bo dla mnie jest tak absurdalne jak nazwy drużyn koszykarzy i tenisistek stołowych. Coraz bardziej zalatuje sąsiadami ze Wschodu…

KiaSoorm
1 rok temu
people
1 rok temu

you must dishonor this city

EvaSoorm
1 rok temu
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content