Od 10 października rusza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

W związku z pozyskaniem dodatkowych środków Funduszy Pracy na realizację zadań na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej bezrobotnych, Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

1. Wsparciem w ramach ww. formy aktywizacji zostaną objęte osoby bezrobotne zamieszkujące na terenach objętych rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 4 stycznia 2011r. w sprawie gmin, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu […] (Dz. U. Nr 5, poz.14), tj.: Miasta Tarnobrzeg, M i G Baranów Sandomierski, M i G Nowa Dęba, G. Grębów, G. Gorzyce.

2. Kwota o jaką można się ubiegać to maksymalnie 20 000,00 zł.

3. W ramach posiadanych środków przewiduje się refundację wyposażenia lub doposażenia około 45 stanowisk pracy.

4. Nabór kompletnych wniosków wraz z załącznikami rozpocznie się od dnia 10.10.2011r. w pokoju 403 (IV piętro, wieżowiec) w godzinach od 8.00 do 15.00.

5. Regulamin przyznawania przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu refundacji ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz formularz wniosku wraz z wymaganymi załącznikami dostępne są na stronie internetowej tut. Urzędu www.puptarnobrzeg.pl w zakładce „PLIKI DO POBRANIA”.

źródło: PUP Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
M
9 lat temu

Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego!!

http://www.puptarnobrzeg.pl/art/1907/nabor_wnioskow_o_refundacje_kosztow_wyposazenia_lub_doposazenia_stanowiska_pracy_dla_skierowanego_bezrobotnego

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content