Debata poświęcona przyszłości Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

Debata na temat przyszłości Jeziora Tarnobrzeskiego oraz infrastruktury drogowej  na Podkarpaciu odbyła się w środę 5 października w Wyższej Szkole Handlowej w Tarnobrzegu. W spotkaniu wzięli udział m.in. wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik, poseł Zbigniew Rynasiewicz oraz wicemarszałek Podkarpacki, Zygmunt Cholewiński.

Spotkanie nie przypominało w niczym debaty, ograniczając się głównie do wystąpień zaproszonych gości. W dodatku tematy związane z infrastrukturą drogową praktycznie nie dotyczyły samego Tarnobrzega, gdyż w planach drogowców na najbliższe lata nie figuruje kwestia powstania obwodnicy miasta.

W pierwszej części „debaty” zaprezentowano klip promujący Jezioro Tarnobrzeskie. Plan zagospodarowania terenu zaprezentowała naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Programów Pomocowych w Tarnobrzegu, Joanna Kozub. – zobacz zapis video.

Wypowiedź Wiceministra Gawlika oraz Wicemarszałka Cholewińskiego dotycząca w głównej mierze kwestii przyszłości Jeziora Tarnobrzeskiego.


foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Lipiec
11 lat temu

Debata to za duże słowo w tym przypadku.

gość
11 lat temu

Szkoda, że NW24 nie pokazało jak tarnobrzeski radny – Kawaler Orderu Uśmiechu rozdawał pluszaki znamienitym gościom,i jakie miny mieli szczęśliwie obdarowani… Czy ten człowiek ma coś do zaoferowania? czy tylko pluszakami potrafi żonglować?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content