Koncert Bożeny Mazur i Los Agentos w TDK (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert utalentowanej tarnobrzeskiej wokalistki Bożeny Mazur wraz z grupą Los Agentos odbył się w piątek 28 października w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Występ był pierwszym z nowego cyklu zainicjowanego przez TDK „Tarnobrzescy artyści wracają do domu”.

Piątkowy koncert promował drugą płytę Bożeny Mazur i Los Agentos „Poza horyzont”. Artyści zaproponowali muzykę z pewnością nie należącą do nurtu „łatwej i przyjemnej”, zainspirowaną w dużej mierze jazzem, bluesem, rockiem i etno.

Na koncercie nie zabrakło również psychodelicznych wędrówek w wykonaniu świetnych instrumentalistów, dla których mocny, o ciekawej barwie głos Bożeny Mazur z pewnością stanowi źródło inspiracji do dalszych, muzycznych poszukiwań. Całość podana ze smakiem i dużą klasą.

foto&video: Piotr Morawski

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
8 lat temu

uprzejmie proszę Los Agentos aby do biletu dodawali darmową działkę środków znieczulających bo na trzeźwo nie idzie tego strawić !

Ania
8 lat temu

Nie było tak źle, strawiłam i dobrze się bawiłam. Bożena ma niesamowity głos. Do Mefisto – zależy kto co lubi.

Malwina
8 lat temu

Aniu
Jako kobieta niechętnie przyznaję rację chłopom ale Mefisto ma rację bo to coś co się odbyło było jak rok w trumnie !

Mefisto
8 lat temu

Panie i Panowie.
Myślę, że najlepszym komentarzem zamykającym temat będą słowa znanego wszystkim klasyka cyt. „Nie nazywajmy szamba perfumerią”.

Karolak
8 lat temu

Jeśli ktoś wybierał się na koncercik muzyczki biesiadnej, to faktycznie się pomylił 🙂 Natomiast bardziej wymagający mieli prawo być usatysfakcjonowani.

Mefisto
8 lat temu

Karolak Szkoda, że tych usatysfakcjonowanych było na sali max 15 sztuk no ale skoro oferta była adresowana dla kochających muzę inaczej to trudno polemizować z faktami a tym bardziej z zaślepioną rodziną. Jeśli coś jest atrakcyjne i wartościowe w swoim przekazie to ludzie przyjdą i pochwalą choćby mieli boso dymać z Kamczatki a jak ma walor beztalencia to żebyś tu nawet wyzywał opozycjonistów od Bayer Fulla i powoływał się na intymne kontakty z Shazzą to nie zmienisz faktu, że na występku Los Agentos wiało powojenną pożogą. Jeśli zespół wychodzący na scenę w charakterze profesjonalnego wykonawcy nie umie grać a ich… Czytaj więcej »

Konopka
8 lat temu

Do Ani…Droga Aniu! Niesamowity głos i skalę z naszych piosenkarek ma np. Ewa Uryga a nie Bożenka Mazur które posiada zaledwie tylko poprawny..Po koncercie Ewy w Sandomierzu człek miał ciary na kręgosłupie a tu zbyt często zerkało mi się na zegarek w oczekiwaniu na koniec ..Niestety spodziewałam się czegoś wyższych lotów – a tu DELIKATNIE mówiąc spore rozczarowanie..