Derby dla Zakrzowa (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna Juniora Zakrzów pokonała Wspólnotę Serbinów 4:2 w meczu 12 kolejki rozgrywek w klasie B grupy Stalowa Wola. Spotkanie odbyło się w niedzielę 6 listopada w Tarnobrzegu.

Niedzielna wygrana jest czwartą z rzędu piłkarzy z Zakrzowa, którzy przez większą część sezonu ponosili porażki. Tym większe należą im się słowa uznania, za podtrzymanie zwycięskiej passy i pokonanie wyżej notowanego rywala na jego własnym gruncie.

Po 12 kolejkach drużyna z Zakrzowa z dorobkiem 13 punktów zajmuje 10 miejsce w tabeli, Wspólnota zaś po porażce z Juniorami spadła na 4 miejsce, zwiększając stratę do lidera z Bojanowa do 9 punktów (Wspólnota – 22 pkt).


Wspólnota Serbinów – Junior Zakrzów 2:4 (0:2)

Występująca w klasie A drużyna z Wielowsi zdeklasowała swojego niedzielnego przeciwnika – Czarnych Lipa aplikując mu aż 6 bramek, bez straty własnej. Drugie z rzędu zwycięstwo odniosła Koniczyna Ocice, pewnie pokonując na własnym boisku drużynę LZS Wydrza 3:0.

Na zakończenie rundy jesiennej zespół z Wielowsi bez porażek na koncie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, Koniczynka zaś jest na miejscu 11.

OKS Wielowieś – Czarni Lipa 6:0


Koniczyna Ocice – LZS Wydrza 3:0

źródło: 90 min.pl

foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x