Co się stało z mieszkańcem Woli Baranowskiej? – policja prowadziła poszukiwania nad Wisłą

Od wczesnych godzin rannych tarnobrzescy policjanci, w tym przewodnicy z psami tropiącymi, łódź wodna ze straży pożarnej, strażacy ochotniczej straży pożarnej prowadzili poszukiwania 23-letniego Wojciecha Białka, który od 1 października nie powrócił do domu.

Ponieważ mężczyzna ostatni raz widziany był przy wale rz. Wisły w Nagnajowie, zebrana 60 osobowa grupa osób, przeszukiwała przyległy teren. W trakcie prowadzonych działań policjanci nie natrafili na żaden ślad, pozwalający ustalić, co stało się z mężczyzną.

O zaginięciu 23-latka członkowie jego rodziny powiadomili Policję na początku miesiąca października. Według ich relacji, mężczyzna rano wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy. Od tamtej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: zaginiony ma 23 lata, wzrost około 175 cm, waga około 70 kg, twarz pociągła, oczy brązowe, włosy krótkie ciemny blond. Zaginiony posiada z tyłu głowy bliznę o długości około 3 cm.

W dniu, kiedy był widziany po raz ostatni, mężczyzna ubrany był w bluzę z kapturem koloru popielatego, koszulę z długim rękawem w kratę niebiesko – białą, niebieskie spodnie jeansy oraz buty sportowe typu adidas czarne z żółtym paskiem. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, znające miejsce pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 234, tel. 015 851 3416, 015 851 3330 lub telefon alarmowy 997.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content