Smakosz kawy ujęty na kradzieży

Policjanci prewencji zostali wezwani na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. Doszło do niej w jednym z tarnobrzeskich marketów, w którym 71-letni mężczyzna ukradł dwa opakowania kawy mielonej. Sprawca został zatrzymany. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Wczoraj przed godziną 17, policjanci zostali wezwani do jednego z tarnobrzeskich marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że 71-letni mężczyzna będąc w sklepie ukradł dwa opakowania kawy. Swój łup schował pod kurtkę usiłując wyjść z towarem. Kradzież zauważyła pracownica sklepu, która zaalarmowała ochronę. Ochroniarz natychmiast ruszył za złodziejem udaremniając mu ucieczkę.

O kradzieży zostali poinformowani policjanci. Będąc na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży sklepowej jest 71-letni mężczyzna, w przeszłości notowany za podobne wykroczenia. Nienaruszony towar został zwrócony do sklepu. Mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Od początku tego miesiąca policjanci odnotowali 16 przypadków kradzieży rzeczy o wartości nie przekraczającej 250 złotych. Za popełnione wykroczenie grozi kara aresztu,ograniczenia wolności lub grzywna.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x