Metalowa uczta w KNW czyli koncert zespołu Frontside (fotoreportaż oraz video HD)

Zespół Frontside odwiedził Tarnobrzeg w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo ekipy, wydany w ubiegłym roku album „Zniszczyć wszystko”. Podczas koncertu metalowcy z Sosnowca zaprezentowali oprócz nowych kawałków również starsze, sprawdzone numery koncertowe. Sobotnią imprezę w pubie Końca nie Widać zorganizowało Stowarzyszenie mRock.

„Stworzyliśmy najmroczniejszy, najbardziej posępny i najcięższy album spośród wszystkich dotychczasowych. Tak, chcemy zniszczyć wszystko i wszystkich! Apokalipsa trwa!” – tymi słowami grupa określa swój najnowszy krążek, którego atmosfera wyraźnie odcisnęła swoje piętno na klimacie w tarnobrzeskim klubie.

Świetnie dobrane supporty, czyli lokalne Carnage of Trident, biłgorajskie Shame Yourself oraz wywodzący się z Bukowna Totem zadbali o właściwe rozgrzanie publiczności przed występem gwiazdy. Było mroczno i ciężko, temperatura w pubie momentami sięgała zenitu a fani ciężkiego grania, którzy tego wieczoru wypełnili lokal niemal do ostatniego miejsca, przez kilka godzin mogli posłuchać „na własnym gruncie” swojej ulubionej muzyki.

– Oby więcej takich sztuk w naszym mieście – takie zdanie fani powtarzali jak mantrę. – W końcu w Tarnobrzegu odbył się koncert metalowy z prawdziwego zdarzenia. A jednak można – dodawali.

Dodatkowym plusem koncertu była jego sprawna organizacja, zespoły meldowały się na scenie bez większych przerw co miało pozytywny wpływ na dynamikę wydarzenia.

Okazja do kolejnego uczestniczenia w koncercie spod diabelskiego znaku w Tarnobrzegu pojawi się już niebawem, 9 grudnia w klubie Maxim zagra bowiem legendarna formacja KAT z Romanem Kostrzewskim.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kałasznikow
11 lat temu

Frontside zmiażdzyło. Lokalny Carnage of Trident prezentuje coraz wyższy poziom , biłgorajskie Shame Yourself równie pięnie zagrało. Już odliczam minuty do koncertu Kata…

sm
11 lat temu

polać im! dobrze grają!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content