25.11 (piątek) Koncert zespołu AUTOBLUES w Tarnobrzegu

Blues&Rock zaprasza na Andrzejkowe granie czyli koncert grupy „Autoblues”, a po koncercie na Jam Session do rana. Początek imprezy o godz. 20. Wjazd: free.

O zespole…

Zespół AUTOBLUES powstał wiosną 2006 roku z inicjatywy jednego z nas – gitarzysty, autora tekstów Wojtka Matyji, który do swojego projektu zaprosił znanego radomskiego wokalistę bluesowego, harmonijkarza i gitarzystę Darka „Bluesa” Piastowicza.

Obaj mamy za sobą bogatą przeszłość artystyczną zarówno na scenie rock’owej jak i blues’owej. Osobno występowaliśmy w czołowych radomskich zespołach koncertując i biorąc udział w ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach (min.Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Rawa Blues ).

W 2006 roku drogi nasze spotkały się i powstał duet AUTOBLUES. Gramy na gitarach akustycznych bez sekcji rytmicznej , Darek „Blues” Piastowicz dogrywa na harmonijkach i śpiewa. Jego charakterystyczny wokal i dźwięk harmonijki składają się na charakterystyczną barwę jaką jest AUTOBLUES.

Wiosną 2009 roku duet występuje na koncercie przed NOCNĄ ZMIANĄ BLUESA i SŁAWKIEM WIERZCHOLSKIM W tym samym roku własnym nakładem ukazała się debiutancka płyta „AUTOBLUES – NOWY DZIEŃ”. Krążek zawiera siedem utworów autorstwa Wojtka Matyji oraz pięć cover’ów.

Nagrania dokonano w pubie Jack Rock w Radomiu, które zrealizował Kamil Stachowicz.
Natomiast zgranie i tłoczenie zrobiło CMG Studio.

Strona zespołu: http://www.myspace.com/autobluesband/photos/albums/my-photos/456711

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content