Nieostrożny kierowca wjechał w „naukę jazdy”

Do wypadku doszło dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Wisłostradą w Tarnobrzegu, gdzie samochód osobowy marki Audi najechał na tył Peugeota 207, którym kierowała kursantka „nauki jazdy”. W wypadku ranny został instruktor, któremu udzielono pomocy medycznej.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że mieszkaniec powiatu sandomierskiego kierując pojazdem marki Audi, najechał na tył Peugeota 207, którym kierowała kursantka „nauki jazdy”. W wyniku wypadku obrażenia odniósł instruktor nauki jazdy. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna. Stan zdrowia pokrzywdzonego jest stabilny.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
9 lat temu

Sk…wiałe „Lotniki”, zjeżdża się to tałatajstwo z przeróżnych dziur, i tylko zamieszanie i bałagan robią. Jakbym miał pistolet, to strzelałbym do tych Lunatyków bez ostrzeżenia 🙂

Szczepan
9 lat temu

Spokojnie Mistrzu Kierownicy, facio może nie wytrzymał, puściły mu nerwy i przywalił „elce” a może L nagle nie wiadomo dlaczego przyhamowała? Od tych aut można się wszystkiego spodziewać, one mają chyba wbudowane jakieś półbiegi gdyż jak się czasem za nimi jedzie to na jedynce szarpie… W każdym bądź razie niczyjej winy bym nie przesądzał.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content