Uszkodził samochód bo chciał dokuczyć byłemu pracodawcy

Na ponad 3 tysiące złotych szacowane są straty uszkodzenia pojazdu marki Renault Laguny, którego dokonał 24 – letni wandal. Przy użyciu 50 groszowej monety, sprawca porysował karoserię pojazdu, bo chciał dokuczyć byłemu pracodawcy. Nie sądził, że właścicielem jest nieznana mu kobieta.

Zdarzenie rozegrało się kilka dni temu na parkingu przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Dochodziła godzina 16, gdy tarnobrzeżanka przez okno w mieszkaniu zauważyła młodego mężczyznę, który trzymając w ręku mały przedmiot rysował po jej samochodzie marki Renault Laguna.

Pokrzywdzona natychmiast o zdarzeniu powiadomiła policjantów. Sama w tym czasie wybiegła z mieszkania do zaparkowanego pojazdu. Sprawca w tym czasie zdążył uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci będąc na miejscu zdarzenia, zastali uszkodzoną pokrywę silnika, porysowane przednie nadkole oraz przednie i tylne drzwi pojazdu.

Funkcjonariusze po rozpytaniu świadków i ustaleniu rysopisu sprawcy niezwłocznie udali się w poszukiwaniu sprawcy przestępstwa. Będąc na osiedlu Mokrzyszów zauważyli idącego mężczyznę. Został on zatrzymany.

Policjanci sprawdzając jego tożsamość ustalili, że jest nim 24 – letni mieszkaniec Tarnobrzega. Jak ustalili stróże prawa mężczyzna porysował samochód monetą 50 groszową. Sprawca zdewastował pojazd bo był przekonany, że jest on własnością byłego pracodawcy. Nie sądził, że niszczy samochód dziewczyny pracodawcy.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rosa
9 lat temu

Mądry to on nie jest

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x