Pomóż niepełnosprawnym – wypełnij ankietę

Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza do współpracy i konsultacji organizacje, stowarzyszenia, fundacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych oraz osoby z różną niesprawnością mieszkające w Tarnobrzegu.

Chodzi w tej chwili o wypełnienie dwóch ankiet w celu zebrania informacji o różnych problemach, którymi borykają się osoby niepełnosprawne np. bariery architektoniczne, komunikacyjne, sprawy związane z edukacją, z pracą, komunikacją miejską, uprawianiem sportu, temat dostosowania terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim do naszych potrzeb itp.

Ankieta 1 Jakie problemy należy sukcesywnie rozwiązywać w Tarnobrzegu, które utrudniają codzienne życie i funkcjonowanie osób z rożnymi rodzajami niesprawności? Jak zmodernizować, dostosować budynki użyteczności publicznej by poprawiło to funkcjonowanie osób z rożnymi rodzajami niesprawności?

Ankieta 2 Jakie wprowadzić ułatwienia, udoskonalenia w komunikacji miejskiej MKS Tarnobrzeg?
Jakie wprowadzić udogodnienia na przystankach autobusowych w celu lepszego funkcjonowania osób z rożnymi rodzajami niesprawności?

Chciałbym by wypełniły je osoby z różną niesprawnością (niesprawne ruchowo, niewidome, słabo widzące, głuchonieme, rodziny mające dzieci z niesprawnością intelektualną, osoby starsze) należące lub nienależące do żadnych organizacji, same lub przy pomocy rodziny, kolegów, przyjaciół i przesłały do mnie.

Pragnę dowiedzieć się o problemach osób z różną niesprawnością, z którymi borykają się na co dzień żyjąc w Tarnobrzegu.

Proszę o wypełnienie dwóch ankiet i przesłanie na adres mailowy r.zieba@um.tarnobrzeg.pl lub wypełnienie i wydrukowanie ankiet oraz dostarczenie do biura obsługi klienta Urzędu Miasta przy ulicy Mickiewicza 7, w terminie do dnia 31 grudnia 20011 r.

Informacje zwarte w tych ankietach będą pomocne i pozwolą min. na opracowanie kompleksowego programu rozwiązania problemów dotyczących środowiska osób niepełnosprawnych w Tarnobrzegu.

Pozdrawiam

Rajmund Zięba

Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miasta Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg

e-mail: r.zieba@um.tarnobrzeg.pl
www.tarnobrzeg.pl

kom. 515 783 738

Ankiety dostępne tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content