Popili i podpalili hydrant na ul. 11-go Listopada

Policjanci zatrzymali trzech wandali w wieku 19, 21 i 22 lat. Chuligani za pomocą gazet i łatwopalnych materiałów rozniecili ogień wokół osiedlowego hydrantu. Wpadli w ręce stróżów prawa zaraz po zdarzeniu. Byli pijani.

Policjanci pełniący służę na terenie miasta Tarnobrzega, zostali powiadomieni o podpaleniu hydrantu. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godz. 18., na ulicy 11 Listopada w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Będąc na miejscu ustalili, że wandale, przy użyciu łatwopalnych materiałów rozniecili ogień wokół hydrantu. Całość jego była osmolona, obok leżały reszki niedopalonych gazet, panował nieporządek oraz czuć było rozchodzącą się woń spalenizny.

Po ustaleniu rysopisów, policjanci udali się na poszukiwania sprawców podpalenia. Jak się okazało, byli nimi trzej mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 19, 21, 22 lat, których zatrzymano po kilkunastu minutach. Badanie alkomatem wykazało u dwóch z nich blisko 2 promile alkoholu w organizmie, a u trzeciego mężczyzny 2,67 promila. Podczas zatrzymywania chuligani zachowywali się agresywnie, jeden z mężczyzn podjął próbę ucieczki, którą udaremnili policjanci.

Sprawcy, za popełnione czyny wkrótce odpowiedzą przed sądem.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad Impervious
9 lat temu

Cholerni idioci,aczkolwiek w tym pojedynku hydrant chyba jednak wygrał hah

ZZ
9 lat temu

Co im do łba szczeliło aby podpalać hydrant??? Mogli kosz lub śmietnik podpalić – dymu by się narobiło ale hydrant… Co oni pili? 🙂 Co im sąd zrobi za próbę podpalenia hydrantu? Pewnie tylko go osmolili.

Zenon
9 lat temu

No nawet nie trudno się domyśleć kogo to sprawka, bo w niedzielę na Kopernika było głośno.

Vlad Impervious
9 lat temu

A niech sąd nawet nic im nie robi,byle pałą przez łeb i wesolutko

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content