18-latka zginęła w sylwestrową noc – policjanci odnaleźli nóż

Dzisiaj przed południem policjanci ze Stalowej Woli wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziałów Prewencji KWP w Rzeszowie odnaleźli nóż, którym prawdopodobnie 21-letni mężczyzna ugodził śmiertelnie 18-letnią dziewczynę i ranił cztery inne osoby.

Do zdarzenia doszło około godz. 2.30 w miejscowości Stany (gmina Bojanów). Jak wstępnie ustalili policjanci, pomiędzy osobami uczestniczącymi w sylwestrowej prywatce doszło do sprzeczki. Awantura przeniosła się na podwórko, tam podczas szarpaniny, najprawdopodobniej ostrym przedmiotem śmiertelnie raniona została 18-letnia dziewczyna.

Cztery inne osoby (dwóch 22-latków, 24-latek i 23-letnia kobieta) doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Dwie z nich są w stanie bardzo ciężkim.W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Nisku 21-latek usłyszał zarzuty.

Dzisiaj przed południem mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Sąd Rejonowy w Nisku tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

Policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie od kilkudziesięciu godzin szukali narzędzia zbrodni. W poszukiwania zaangażowanych zostało kilkudziesięciu funkcjonariuszy ze Stalowej Woli i Oddziałów Prewencji KWP w Rzeszowie. Poszukiwania zakończyły się sukcesem. Dzisiaj przed południem nóż został odnaleziony. W chwili obecnej trwają czynności związane z zabezpieczeniem procesowym tego przedmiotu.

foto: Dariusz Delmanowicz

źródło: Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content