Wszystko zgodnie z planem – Wisła wygrywa z Chełmkiem (fotoreportaż oraz video HD)

W meczu inaugurującym drugą rundę rozgrywek w II lidze, piłkarze ręczni Wisły Sandomierz pewnie pokonali Siódemkę Chełmek 38:32 (17:11). Kolejne świetne spotkanie w barwach Wisły rozegrał Piotr Kutek, zdobywca 12 bramek.

Piątkowy mecz był jednostronnym widowiskiem, Sandomierzanie grali swobodnie, kontrolując przez cały czas grę. Do 10 minuty spotkania było nieco sennie na boisku. Wisła prowadziła zaledwie 6:4. Jednak kolejne 6 minut spotkania to prawdziwa dominacja SPR-u i 6 trafień do bramki rywala z rzędu. W 16 minucie Sandomierzanie wyszli na wysokie prowadzenie 12:4. W kolejnych minutach wprawdzie tracili nieco wysoką przewagę punktową, ale w rezultacie na przerwę wchodzili z 6 bramkową przewagą 17:11.

Kolejne 30 minut spotkania to ciągła, bezpieczna 7-9 bramkowa przewaga gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 38:32 dla sandomierskiego zespołu. Wiślacy wprawdzie zwyciężyli, ale czuć pewien niedosyt wynikający z tego, że ostateczny bilans bramek mógł być znacznie wyższy – co nie jest bez znaczenie w II rundzie, gdzie na szczycie tabeli jest bardzo ciasno i liczą się nie tylko duże, ale i małe punkty, o które Wiślacy także muszą walczyć.

W 45 minucie spotkania trener Siódemki Chełmek otrzymał upomnienie, a w 59 minucie karę 2 minut za „zbyt dosadne” krytykowanie decyzji sędziów.

Swój kolejny mecz, Wiślacy zagrają na wyjeździe z AZS Politechniką Świętokrzyską.


Bilans bramek:

SPR Wisła Sandomierz: Kutek – 12, Kwiatkowski – 9, Ogrodnik – 4, Małecki – 3, Zawada – 3, Smardz – 2, Kucharczak – 2, Białkowski – 2, Sadecki – 1, Skowron, Stolarski, Szklarski, Guz, Ogorzałek, Tarka, Pawelczyk

KS Siódemka Chełmek: Rogaczewski – 6, Kulka – 5, Żydzik – 4, Ślusarczyk – 3, Fidyt – 3, Wilczyk – 3, Natanek – 3, Kowal – 2, Szlęzak – 2, Stefan – 1, Łapiński, Ogłowski, Gil, Kukiełka

źródło: Spr Wisła Sandomierz

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
johny
11 lat temu

dlaczego mecz jest tak bardzo okrojony i tylko do 44 minuty ? ;D taśmy zabrakło ? ;D

NW24
11 lat temu

W materiałach umieszczamy skróty meczów, taśmy nie zabrakło. Cały mecz mamy zarejestrowany.

leszek szustak
11 lat temu

fajnie że ktoś zajmuje się wstawianiem tych meczy nie jest możliwość obejrzenia na żywo dzięki

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content