XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Na tę chwilę, jak podaje sztab, w Tarnobrzegu zebrano ponad 80 tys. złotych! To kolejny rekord zebranej kwoty pobity dzięki hojności mieszkańców miasta. Podczas zeszłorocznego finału zebrano bowiem 76.594 zł.

Niedzielne granie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu przyciągnęło wielu mieszkańców, dla których już od południowych godzin organizatorzy przygotowali atrakcje. Była więc barwna kawalkada pojazdów wszelakich, występy zespołów muzycznych, pokaz ratownictwa, nie zabrakło również licznych aukcji i licytacji.

Tuż po godz.19 rozpoczął się koncert gwiazdy wieczoru, zespołu Varius Manx, który dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności przygotował ponad godzinny set wspomnień z dorobku muzycznego grupy.

Gdy koncert zbliżał się ku końcowi przyszedł czas na niespodziankę – kolorowe konfetti w kształcie czerwonych serduszek wypuszczane w stronę publiczności z pewnością zaskoczyło zebranych tarnobrzeżan. Tuż przed występem ostatniego zespołu – lokalnej grupy Fallen Halo odbyło się światełko do nieba, czyli pokaz sztucznych ogni.

video: Piotr Morawski

foto: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
emen
11 lat temu

Genialne proporcje ;] Koncert Varius 5 minutowy materiał, koncert Halo 17 min… Przyznam szczerze, jestem mocno zawiedziony.

NW24
11 lat temu

Czym zwiedzony? tym, że manager Varius Manx zezwolił na wstawkę do materiału 20 sekundowych fragmentów z ich koncertu? Jeśli chcesz działać zgodnie z prawem, pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

emen
11 lat temu
Reply to  NW24

W takim razie zwracam honor, gdyż byłem znacznie niedoinformowany co do możliwości wykorzystania przez Ciebie materiałów z niedzielnego Finału. Bardzo podobał mi się występ Variusów stąd moja irytacja z tytułu przygotowanego w taki a nie inny sposób materiału. Liczyłem na dużo więcej. Tak czy siak duży szacunek dla Ciebie za to co robisz ! Pozdrawiam

K.
11 lat temu

Jakość tych zdjęć, to porażka… Lepsze zrobiłam telefonem, mimo że nie jest to jakiś super wypasiony model :/

M.
11 lat temu
Reply to  K.

Wrzuć linka do swoich zdjęć z telefonu, porównamy. Zdjęć z dobrej imprezy nigdy za wiele.

d.
11 lat temu
Reply to  K.

no ciekawy masz telefon dający taką GO jak np. 0038…pewnie za dopłaty do gruntu kupiłaś:)

brendon łolsz
11 lat temu

ile kosztowała organizacja wośpu w tbg?
Czy dobrze wydaje mi się ze od tych uzbieranych 80tys nalezy odjąć jakies 40-50 tys ktore poszly na organizacje czy sie myle?

Fidel
11 lat temu

Z tego co mi wiadomo organizacja imprezy to kasa od sponsorów, UM a zebrane pieniądze idą na WOŚP, jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi.

Mefisto
11 lat temu

a mnie wQ… że pod świątecznym hasłem „Sie Ma” staliśmy się wzorowymi żebrakami i jeszcze się tym obnosimy.
Każdy z nas płaci podatki itp. przymusowe datki z których hołota polityczna wypłaca sobie większe premie świąteczne niż trafia do kasy fundacji WOŚP a ciemnogrodowi wmawia się, że ratują dzieci.
Czemu u Niemca czy Szweda taka akcja nie ma racji bytu?
Bo tam nikt nie kradnie pieniędzy podatnika więc może czas najwyższy równać do euro-standardów a nie żebrać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

tbg
11 lat temu

Zdjęcia poprawne, aczkolwiek bez rewelacji. Szkoda, że Piotrek się już nie rozwija. Takie same zdjęcia były na początku działania strony i takie same są teraz. Trochę monotonnie. O Pani Agnieszce się nie wypowiadam, widać że jeszcze wiele musi się nauczyć.

Powodzenia!

mty
11 lat temu

Trzeba zauważyć, że Piotr robi relację z wydarzenia w formie wideo i przy okazji też foto. Jeżeli miałby w zamyśle wykonywać tylko zdjęcia ustawiałby się inaczej „pod zdjęcia” i byłyby o wiele lepsze, a warsztat ma bardzo dobry wiedzą o tym ci, którzy znają jego prace. Nie da się pogodzić jedno z drugim, niestety coś za coś. I może zdjęcia są monotonne, bo działa już bardziej jako fotoreporter. Jednak można się cieszyć, że stara się być wszędzie gdzie się coś dzieje, a my możemy później zobaczyć z tego relacje.

Mona Liza
11 lat temu

DLA MNIE ZDJĘCIA SĄ O.K.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content