23.02 (czwartek) Teatrzyk dla dzieci „Och Tośka” w TDK

Widowisko teatralne prezentowane przez krakowski Teatr Pozytywka odbędzie się w godzinach: 8, 10 i 11.30. Bilety w cenie 12 zł dostępne w Dziale Organizacji Imprez TDK.

„Och Tośka” to teatralna opowieść o małej, psotnej dziewczynce – Antoninie, która po skończeniu przedszkola nie mogła się pogodzić ze szkolnymi obowiązkami pierwszoklasisty.

Nie chciała odrabiać lekcji, oznajmiła rodzicom, że nie będzie uczyć się czytać, ani wstawać wcześnie rano do szkoły. Tosia obraziła się na wszystkie dzieci w szkole, a ponadto zaczęła się z nich wyśmiewać pokazując im język na lekcjach. Dlatego Tośki nikt nie lubił i nie chciał się z nią bawić.

Pewnego wieczoru zmęczona Antonina zasnęła na zeszytami. Nie mogła sobie poradzić z trudnym zadaniem domowym. Jej pluszowy Miś Kacper oraz całkiem udomowiona Kotka Fela tylko czekali na taką okazję. Postanowili po kryjomu spakować się i raz na zawsze uciec od Tosi, która ciągle im dokuczała.

Co się stanie później oraz czy Antonina stanie się grzecznym dzieckiem, zobaczycie sami…
Spektakl ma formę wesołej, wspólnej zabawy z dziecięcą publicznością. Pojawi się konkurs
z kolorowymi literkami, będą piosenki, barwne kostiumy oraz … gra „w bańki mydlane” i, oczywiście, mnóstwo śmiechu.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
668 485 641
8 lat temu

ZIMOWISKO DLA DZIECI

Od dnia 30.01.12. do 4.02.12. (włącznie) w miejscowości Piwniczna Zdrój. Zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wypoczynkowym „Stefanka”.

http://www.stefanka.com.pl
Koszt 420 zł.

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 668 485 641

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x