Koncert zespołu ZIYO w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Legendarny rockowy zespół Ziyo zagrał w sobotę 7 stycznia w tarnobrzeskim klubie Końca Nie Widać. Koncert obył się w ramach jubileuszowej trasy grupy, która rozpoczęła się w ubiegłym roku.

Z okazji ćwierćwiecza istnienia tarnowski zespół wyruszył w jubileuszową trasę, odwiedzając również Tarnobrzeg. Jak na taką okazję przystało, podczas piątkowego koncertu obok nowych dokonań muzycznych zespołu, nie zabrakło hitów, rozpoznawalnych przez kolejne pokolenia fanów. Były więc „Magiczne słowa”, „Wyspy” czy „Ikar”, świetnie wykonane przez aktualnych muzyków zespołu i zaśpiewane z niezmienną charyzmą przez Jerzego Durała.

Jedyne co tego wieczoru nie dopisało to publiczność, fanów nie było wielu, lecz Ci, którzy postanowili spędzić prawie dwie godziny w towarzystwie Ziyo nie tylko mogli porównać aktualne brzmienie zespołu z tym sprzed wielu lat, mogli również kupić wszystkie płyty grupy.

foto&video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
9 lat temu

Nikt w roku żałoby narodowej gdy opłakujemy Hankę Mostowiak a za chwilę zginie Rysiek z Klanu nie odważy się dziś hulać na parkiecie bo po prostu nie wypada. Ziyo jak i wszyscy następni muszę zrozumieć, że ich jedyną nadzieją na ponowny sukces jest koncert w serialu „M” jak Mutanty albo Live in Facebook. Tam nigdy nie brakuje frekwencji !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x