„Dlaczego Tarnobrzeg ma pecha?” – 13. miesięcy urzędowania prezydenta Mastalerza w ocenie radnego Tadeusza Gospodarczyka (video)

Konferencję podsumowującą 13 miesięcy urzędowania prezydenta Mastalerza zorganizował radny Tadeusz Gospodarczyk w piątek 13 stycznia. W konferencji której wykładnią stanowiło pytanie „Czy Tarnobrzeg ma pecha?” udział wziął również radny z ramienia PiS Józef Motyka.

Według radnego Tadeusz Gospodarczyk pierwszy rok prezydentury Norberta Mastalerza cechują trzy podstawowe kwestie: pozorne działania w sprawie Jeziora Tarnobrzeskiego, inwestycje przygotowane przez poprzednika oraz nieskuteczność działań.

– Nie została rozwiązana kwestia właścicielska Jeziora Tarnobrzeskiego, pomimo deklaracji, prezydent przez ten czas ani razu nie był w Ministerstwie Skarbu – tłumaczy radny. – Obecna władza odcina kupony od inwestycji przygotowanych przez poprzednika. (…) Jako radny prezydent krytykował większość tych inwestycji, teraz w blasku fleszy przecina wstęgi i już ich nie krytykuje – kontynuuje.

Oceniając działania prezydenta rady stosuje określenia „mity i obietnice”. – Gdzie dzisiaj jest rekordowy offset z Tesco? Nie ma go w tegorocznym budżecie po stronie dochodów miasta – przedstawia radny. – W ocenie Polskiego Stronnictwa Ludowego piramida potrzeb prezentowana w kampanii wyborczej zrealizowana została w 13 % . (…) Prezydenta oceniamy na „3 z dwoma minusami” – dodaje.

Zobacz zapis video z konferencji

Zobacz również:


Rok rządów prezydenta Mastalerza w ocenie tarnobrzeskiej opozycji

Podsumowanie roku urzędowania przez prezydenta Mastalerza

video:http://www.tadeuszgospodarczyk.pl/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1&lang=pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3= :)
9 lat temu

To się Tadeusz wysilił, tak na prawdę nikt z opozycji nie ma nic konkretnego do zarzucenia Mastalerzowi i chyba to najbardziej boli… Z przyjemnością zobaczę kolejną konferencję Mastalerza dotyczącą przedstawionych „zarzutów” „opozycji”

Zimowisko
9 lat temu

ZIMOWISKO DLA DZIECI

Od dnia 30.01.12. do 4.02.12. (włącznie) w miejscowości Piwniczna Zdrój. Zakwaterowanie i wyżywienie w Domu Wypoczynkowym „Stefanka”.

http://www.stefanka.com.pl
Koszt 420 zł.

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 668 485 641

brendon łolsz
9 lat temu

Niech opatrznosc broni nasze miasto przed Gospodarczykiem. Temu miłosniki sztucznych zalewow i zeglarskich przyspiewek marzy sie wycinka międzywala.
Jestem czujny i gdy tylko do czegos takiego bedzie mialo dojsc powiadamiam organizacje ekologiczne.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content