Spotkanie z Magdaleną Zawadzką w Tarnobrzeskim Domu Kultury (video HD)

Spotkanie z aktorką Magdaleną Zawadzką odbyło się z okazji promocji książki „Gustaw i Ja”. W Wypełnionej po brzegi sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury aktorka opowiadała m.in. o motywach, jakie kierowały nią przy pisaniu książki o jednym z najwybitniejszych polskich aktorów i jej mężu jednocześnie, Gustawie Holoubku.

Książka „Gustaw i Ja” to historia miłości, małżeństwa, wspólnego życia i pracy pary aktorów. Wydawnictwo zawiera nieznane fakty, wspaniałe anegdoty, poruszające opowieści opisane w ujmującym, bardzo osobistym stylu tuż po śmierci Gustawa Holoubka.

– Jest kilka powodów, dla których napisałam tę książkę. Główny jest taki, że chciałam Gustawa Holoubka, mojego męża upamiętnić w taki sposób w jaki nikt tego nie mógłby zrobić, bo nikt go tak jak Ja nie znał w sytuacjach prywatnych, domowych, rodzinnych. (…) Właściwie, chodziło mi o to, że zapamiętanie człowieka, pamiętanie o nim to jest jego dalsze życie, chciałam żeby ta pamięć w tej książce jego życie przedłużała – wyjaśniała pani Magdalena Zawadzka podczas spotkania z dziennikarzami.

– Robiłam to również dla siebie, dla własnej terapii, dla uspokojenia się, dla zapamiętania, żeby wszystko to, co było dla mnie ważne przywrócić również w mojej pamięci – dodała.


Zobacz zapis video ze spotkania aktorki z dziennikarzami

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content