Kradł prąd – został zatrzymany na gorącym uczynku

63-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży prądu ze słupa latarni ulicznej. Złodziej zaskoczony widokiem policjantów, nie zdążył odrzucić służących mu do kradzieży kabli. W tej sprawie został powołany biegły, który wypowie się ile uszczuplenia nastąpiło na skutek bezprawnego poboru prądu przez mężczyznę.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj, o godz. 17.30 na ulicy Żwirki i Wigury w Gorzycach. Funkcjonariusze pełniący służbę na tym terenie zostali powiadomieni o dziwnym zachowaniu mężczyzny, który stojąc przy jednej z lamp ulicznych otworzył jej skrzynkę i próbuje podpiąć jakieś kable.

Funkcjonariusze natychmiast udali się w ten rejon. Będąc na miejscu zauważyli, jak mężczyzna przeciąga kabel podpięty do słupa w rejon pobliskich garaży. Sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 63-letni mieszkaniec Gorzyc. Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji w Gorzycach. Policjanci ustalają czy 63-letni mężczyzna nie dopuścił się wcześniejszej kradzieży prądu. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x